zimny 1.3 nz

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

z_a_c
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 15:02
Lokalizacja: Poznań

zimny 1.3 nz

Post autor: z_a_c » śr maja 04, 2005 17:28

Witam mam pytanko!
Jak zapalam silnik 1.3 nz rano lub po godzinnym wzwyż postoju (ogólnie jak jest zimny) na wolnych chodzi równo ale te pierwsze ruszenie to przerywa i szarpie do momentu aż temp nie przekroczy białego pola
jak złapie temp chodzi już zajebiście , jak wyjade na trase to pól biedy ,bo ze 4 minuty i ok ,gorzej w mieście . poza tym zrobiłem wczoraj ponad 300km i jechał bardzo ładnie mało spalił.
Może to jakiś czujnik i który to?
z góry dzięki za pomoc



z_a_c
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 15:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: z_a_c » śr maja 04, 2005 19:35

naprawde nikt się nie orientuje co to może być????



Awatar użytkownika
malox
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: wt paź 26, 2004 15:21
Lokalizacja: tarnowskie góry
Kontakt:

Post autor: malox » śr maja 04, 2005 21:28

sprawdź te wężyki podciśnienia.mi gasł bo miałem uszkodzony.....



MaLiBU
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 549
Rejestracja: czw gru 16, 2004 22:56
Lokalizacja: W-wa/Radom
Kontakt:

Re: zimny 1.3 nz

Post autor: MaLiBU » śr maja 04, 2005 22:39

z_a_c pisze:Witam mam pytanko!
Jak zapalam silnik 1.3 nz rano lub po godzinnym wzwyż postoju (ogólnie jak jest zimny) na wolnych chodzi równo ale te pierwsze ruszenie to przerywa i szarpie do momentu aż temp nie przekroczy białego pola
jak złapie temp chodzi już zajebiście , jak wyjade na trase to pól biedy ,bo ze 4 minuty i ok ,gorzej w mieście . poza tym zrobiłem wczoraj ponad 300km i jechał bardzo ładnie mało spalił.
Może to jakiś czujnik i który to?
z góry dzięki za pomoc
jak juz to niebieski, on odpowiada za info do ecu o temp. silnika,


[b][color=blue]Volkswagen Klub Polska #107[/color][/b][b] | Frakcja Member | VW Silesia Club[/b]
[b][color=czerwony][url]http://www.majoVWka.pl/[/url][/color][/b]
[img]http://malibu.vwgolf.pl/malibu4.jpg[/img]

tytus

Post autor: tytus » śr maja 04, 2005 23:22

Mam to samo wymieniłem niebieski czujnik i dalej *#cenzura#* jest. Teraz bede czyscił wszystkie połaczenia elektryczne moze cos da. Jak wyczyszcze napisze.



z_a_c
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 15:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: z_a_c » czw maja 05, 2005 21:20

rozwiązałem zagadkę i to przypadkiem !
podczas deszczu na postoju miałem czasem nakapane lekko wody na dywanik kierowcy więc dzisiaj chciałem poprzepychać kanały odprowadzające wodę i wyjąłem komputer czy jak to się zwie, żeby było lepsze dojście i przed ponownym założeniem lekko przeczyściłem styki i wysuszyłem go , choć niby wyglądał ok.
a teraz żadnych problemów z obrotami i przerywaniem chyba jeszcze od początku tak nie chodził :)



tytus

Post autor: tytus » wt maja 10, 2005 18:23

Kurde mam to samo tez mi tam woda kapie !! Zabieram się jutro za to !! Czyszczenie wszystkich połaczeń (prócz kompa bo wygladały OK) nic nie dało zobacze teraz to. PeacE



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 358 gości