Wymieniac drzwi czy klepac?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
untaztood
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: pn cze 19, 2006 17:04
Lokalizacja: Warszawa

Wymieniac drzwi czy klepac?

Post autor: untaztood » ndz cze 03, 2007 10:56

Miałem dosyć niemiłą przygodę. Ojciec mojej dziewczyny cofając swój samochód wjechał mi w tylne drzwi. Wygląda to teraz fatalnie, listwa oczywiście spadła.
Udało mu się trochę wypchąć po zdjęciu boczka. Ale chyba nie muszę mówić, że wygląda to dalej fatalnie, widać załamania, a w miejscu, gdzie jest listwa jest dosyć mocne wglębienie (nie ma mowy o założeniu teraz listwy)
Oczywiście będę za to musiał zapłacić z własnej kieszeni :grrr: Co bardziej mi się opłaca? Wymienić drzwi na nowe, czy klepać stare?
Jaki może być tego koszt? (+ lakierowanie)
Ostatnio zmieniony ndz cze 03, 2007 11:38 przez untaztood, łącznie zmieniany 1 raz.



greg

Post autor: greg » ndz cze 03, 2007 11:03

untaztood pisze:Oczywiście będę za to musiał zapłacić z własnej kieszeni :grrr: Co bardziej mi się opłaca? Wymienić drzwi na nowe, czy klepać stare?
drzwi kupisz za 160zł - przykład http://moto.allegro.pl/item197870463_go ... _lewe.html do 200 przykład http://moto.allegro.pl/item198710733_go ... drzwi.html - jak dobrze poszukasz to w swoim lakierze, jak słabo to dolicz lakier od 250zł za drzwi

[ Dodano: Nie Cze 03, 2007 11:04 am ]
untaztood pisze:Co bardziej mi się opłaca? Wymienić drzwi na nowe, czy klepać stare?
jak ojca samochód czy znajomego a auto nie na sprzedaż to ja bym wymieniał a nie prostował



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » ndz cze 03, 2007 11:13

lepiej kup "nowe" ze szrotu badz allegro, szukaj w tym samym lakierze. dlaczego nie ma mowy o zwrocie za szkody? czyja to była wina?



Awatar użytkownika
untaztood
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: pn cze 19, 2006 17:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: untaztood » ndz cze 03, 2007 11:18

ku_bi pisze:lepiej kup "nowe" ze szrotu badz allegro, szukaj w tym samym lakierze. dlaczego nie ma mowy o zwrocie za szkody? czyja to była wina?
Kolor to zielony metalic, butelkowy. Napewno orientujecie sie o jakim mowie.
Samochod stal zaparkowany, on cofal. Czemu nie ma mowy o zwrocie? "Bo z rodzina najlepiej sie na zdjeciu wychodzi".



greg

Post autor: greg » ndz cze 03, 2007 11:22

jak takie http://moto.allegro.pl/item202080198_dr ... y_tyl.html to bierz 385km od Ciebie więc trzeba by zadzwonić żeby łądnie zapakował i wysłal np DHLem
Ostatnio zmieniony ndz cze 03, 2007 11:25 przez greg, łącznie zmieniany 1 raz.



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » ndz cze 03, 2007 11:24

untaztood pisze:
ku_bi pisze:lepiej kup "nowe" ze szrotu badz allegro, szukaj w tym samym lakierze. dlaczego nie ma mowy o zwrocie za szkody? czyja to była wina?
Kolor to zielony metalic, butelkowy. Napewno orientujecie sie o jakim mowie.
Samochod stal zaparkowany, on cofal. Czemu nie ma mowy o zwrocie? "Bo z rodzina najlepiej sie na zdjeciu wychodzi".
kolor masz swietny, jeden z najładniejszych w mk3, poszukaj na allegro takich, powysyłaj maila do aukcji gdzie oferuja golfy na czesci itd.
wiec co ja moge powiedziec o tym.... facet nie ma honoru, sam powinien przepraszac i zaproponowac usuniecie szkod, lub pokrycie kosztow.....



Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » ndz cze 03, 2007 12:28

Jezeli jest tylko obrysowane to sie naprawia, jak trzeba szpachlowac to drzwi do wymiany. Po pierwsze jest to element gdzie sie go ciagle zamyka , trzaska sie drzwiami i nie widomo jak po roku zachowa sie ten szpachel. Ja z doświadczeń nie lubie drzwi nowych- chyba ze orginały. Te nowe potrafia spod farby szybciej rdzewiec niż używka. Kup dobra używkę przemaluj i bedzie :bigok:



Awatar użytkownika
Misiek_B
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 956
Rejestracja: sob sie 27, 2005 14:47
Lokalizacja: Nisko
Kontakt:

Post autor: Misiek_B » ndz cze 03, 2007 12:31

Lepiej wymienic ze szpachla na drzwiach mogą sie potem rózne rzeczy dziac pękac odpadac rdza wyskakiwac.A nowe drzwi to nowe drzwi zawsze a koszt podbny a nawet niekiedy nowych drzwi mniejszy :bigok:


[b][size=150][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=106888]Mój czerwony Golfik[/url][/size][/b]

Zapraszam vw maniaków z podkarpacia równiez na forum - http://www.vag-podkarpacie.pl

david81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: czw wrz 07, 2006 16:06
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: david81 » ndz cze 03, 2007 14:22

Siemka!
Drzwi lepiej wymienić,mogą być używane,tylko najlepiej pojechać samemu na szrot i
wybrać,dobrze je obejrzeć ,najtaniej będzie gołe drzwi kupić i później poprzekładać bebechy,myślę że zewszystkim powinieneś się zmiescić w kwocie 400-450zł(jeżli drzwi-150+lakierowanie z materiałami),pozdro


mk2 vr6 robi się ;-)

Awatar użytkownika
MatiSi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz gru 24, 2006 21:06
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: MatiSi » ndz cze 03, 2007 15:17

Pomimo że dobierzesz w tym samym kolorze to i tak musisz się przygotować na lakierowanie. Bo takie drzwi od handlarza to nieźle są porysowane...


Pozdro! MatiSi

greg

Post autor: greg » ndz cze 03, 2007 17:09

MatiSi pisze:Pomimo że dobierzesz w tym samym kolorze to i tak musisz się przygotować na lakierowanie. Bo takie drzwi od handlarza to nieźle są porysowane...
zakałdając że te z mojego linku są w tym co trza kolorze i to jest fotka tych drzwi to nie trzeba lekierować



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » ndz cze 03, 2007 17:18

MatiSi pisze:Pomimo że dobierzesz w tym samym kolorze to i tak musisz się przygotować na lakierowanie. Bo takie drzwi od handlarza to nieźle są porysowane...
nie zawsze, roznie z tym bywa



chudy26

Post autor: chudy26 » ndz cze 03, 2007 17:26

Lepiej wymień dzwi poszukaj na allegro



Awatar użytkownika
untaztood
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: pn cze 19, 2006 17:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: untaztood » ndz cze 03, 2007 17:59

greg pisze:
MatiSi pisze:Pomimo że dobierzesz w tym samym kolorze to i tak musisz się przygotować na lakierowanie. Bo takie drzwi od handlarza to nieźle są porysowane...
zakałdając że te z mojego linku są w tym co trza kolorze i to jest fotka tych drzwi to nie trzeba lekierować
Tak, to jest ten właśnie kolor. I właśnie widzę, że na fotce wyglądają całkiem porządnie.
Dzwoniłem już do niego, prosił o kontakt w poniedziałek. Jutro do niego zadzwonię, ale wcześniej przejadę się do dwóch auto-szrotów, może coś dostanę ciekawego od ręki.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 436 gości