Witam. Jestem tu nowy i mam pytanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
KATO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: sob lis 13, 2004 02:46
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: KATO » czw maja 05, 2005 18:12

paulox pisze:
KATO pisze:porazka takie clio kupic przeciez to sie bedzie ......


za pare tygodni opisz jakie wrazenia z jazdy i co sie zrabało heheh
Ej nie bądź taki zgryźliwy...

Kupił Clio to jego sprawa. Autko małe i dieslu pewnie bedzie ekonomiczne.
Wygląd to kwestia gustu a co do awaryjności to przyslowie mowi "jak sie dba, tak sie ma".

Ja tam życzę aby dobrze sie sprawował nowy nabytek.
Ale faktycznie podziel się z nami wrażeniami z tego autka.

Pozdro
nie jestem zgryzliwy tylko wyrazam swoja opinie wiec tylko czekac kiedy kolega bedzie psioczył na francuza

a tak pozatym zycze powodzenia w uzytkowaniu autka oby sie nie psoł :rotfl:


2001-2006 GTI WOLFSBURG EDITION http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1672
2006- A6 AVANT 2.5 TDI AEL KREMOWA SKÓRA KLIMATRONIC VOLL WYPAS

Luka

Post autor: Luka » czw maja 05, 2005 21:35

Moze i bede psioczył a moze nie ale wiem ze golf 2 1.6D nie ma szans:)



Awatar użytkownika
KATO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: sob lis 13, 2004 02:46
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: KATO » czw maja 05, 2005 22:54

nie no clio ogolnie maja dobrego kopa ale jak na warsztacie mowie do mechanika jak tam francuskie auta to az mu sie włos na głowie jezy to sa wynalazki jak on to mowi i opłaty za wymiane czesci powinny byc kasowane podwojnie


2001-2006 GTI WOLFSBURG EDITION http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1672
2006- A6 AVANT 2.5 TDI AEL KREMOWA SKÓRA KLIMATRONIC VOLL WYPAS

bohdan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2005 14:42
Lokalizacja: Zwierzyniec

Post autor: bohdan » pt maja 06, 2005 11:43

Eee no z francuzami nie jest tak źle. Przed VW miałem 19 i megankę, całkiem przyjemne autka. No nie nadają sie do sportowej jazdy bo są zbyt mięki. A jeżeli chodz o ceny części i awaryjność to nie jest tak źle.



NoonHM

Post autor: NoonHM » pt maja 06, 2005 12:39

clio jak clio, ale w sumie dobrze wybrales jezeli chodzi o silnik. Niska masa wlasna, silniczek dobry, to i b.ekonomiczny bedzie :)
Ale jak trafisz golfika w dobrym stanie, to sie nie zastanawiaj, tylko zmieniaj :)

Tak czy inaczej zycze bezkolizyjnej jazdy :)



Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » pt maja 06, 2005 18:32

Luka pisze:Raczej dam sobie spokoj chociaz szkoda bo naprawde fajny golfik.Szukam dalej moze Wy wiecie kto ma cos fajnego do sprzedania za ok 5-6 tys?
pozdrawiam
Za 6500 widzialem kilka dni wstecz w Gubinie MK3 1.6 ABU GL 3drzwiowy granat metalic, ciemne szybki z 95r, 2xairbag, central, elektr szyber, przod kubelki, halogeny przod i tyl, bez radia i glosnikow w drzwiach, peknieta szyba z przodu (da sie do czasu jezdzic), czujnik ABS do wymiany i uszczelka pod miska.. Mysle cena bardzo dobra. Auto na niemieckich numerach - wnioskuje doloz pare groszy i masz fajny wozek kilka lat mlodszy.. Tego dnia kupilem tam wlasnie dziewczynie za kilka zlociszy Polo 1.3GT '90.. ale to pomyka na recznym :) Spalil na trasie 5 literkow.. :)

Pozdro
Gitner



Luka

Post autor: Luka » pt maja 06, 2005 20:42

Wszystko sie zgadza mozna kupic wszystko ale majac 5 tys i potrzebe posiadania samochodu nie mozna wydac 4 tys na sprowadzonego golfa + opłaty i + gaz ewentualnie.Wiadomo diesle sa drozsze i jest ich mniej.Jesli chodzi o golfa to 1,6D jest troszke za slaby, a clio 1.9D + jego gabaryty naprawde fajnie jezdzi. Podsumowujac za 4800 kupilem samochod z 92 roku w dieslu w naprawde niezlym stanie, sprowadzony w zeszlym roku z holandi czyli opłacony.Mam go trzy dni zrobilem 390 km i jak narazie jestem zadowolony.
pozdrawiam wszystkich uzytkownikow vw i reno:)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości