Wymiana uszczelki klamki zewnetrznej - jak wyjac?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mmarek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw gru 28, 2006 19:29
Lokalizacja: dolny slask

Wymiana uszczelki klamki zewnetrznej - jak wyjac?

Post autor: mmarek » sob cze 02, 2007 20:00

Witam. Szukałem w szukajce ale na ten temat nic nie znalazłem. Nie wiem czy ktoś już to robił ale jak wymienić uszczelke w klamce (która dotyka karoserii tak jak zaznaczyłem na fotce) nie mam tej uszczelki i dostaje sie tam woda robiąc czasem zwarcie w alarmie.
Jak sie do tego zabrać ? Trzeba rozbierać tapicerkę drzwi ? i czy wogóle taką "pierdółke" kupie w sklepie (opcja z silikonem mi nie wypaliła :bajer: ) Obrazek
Ostatnio zmieniony sob cze 02, 2007 22:14 przez mmarek, łącznie zmieniany 1 raz.



Tajny
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pt lut 16, 2007 00:57
Lokalizacja: POLAND

Post autor: Tajny » sob cze 02, 2007 20:21

mmarek pisze:Jak sie do tego zabrać ?
Sprawa zbytnio skomplikowana nie jest, otwierasz drzwi i na przedniej ściance tam gdzie widać rygiel zamka jest śruba na klucz zwany "TORX" odkręcasz ją, póżniej całą klamkę przesuwasz w przód samochodu i wyciągasz całą klamke, wymieniasz uszczelke zakładasz odwrotnie niż rozbierałeś i po sprawie.



mmarek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw gru 28, 2006 19:29
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: mmarek » sob cze 02, 2007 20:31

Tajny pisze:
mmarek pisze:Jak sie do tego zabrać ?
Sprawa zbytnio skomplikowana nie jest, otwierasz drzwi i na przedniej ściance tam gdzie widać rygiel zamka jest śruba na klucz zwany "TORX" odkręcasz ją, póżniej całą klamkę przesuwasz w przód samochodu i wyciągasz całą klamke, wymieniasz uszczelke zakładasz odwrotnie niż rozbierałeś i po sprawie.
Nie wierze że to takie proste :bajer:
dzieki :pub:

Ps nic tam nie wyskoczy ? jakieś spręzynki itp ?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 145 gości