Jak zrobic by halogeny gasly przy drogowych?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dka-toxic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt lis 10, 2006 13:32
Lokalizacja: Kamienna Góra
Kontakt:

Jak zrobic by halogeny gasly przy drogowych?

Post autor: dka-toxic » sob cze 02, 2007 17:10

Witam wszystkich!!! :pub: Moze ma ktos schemacik, lub koncepcje jak podłączyc Halogeny tak zeby przy włączaniu swiatel drogowych wyłaczały sie... Nie będe wykozystywał orginalnej instalacji tylko zrobię całą od podstaw, wiec mozna się postarac o taki bajer zeby nie przeciązac elektryki w aucie :D
Ostatnio zmieniony sob cze 02, 2007 17:16 przez dka-toxic, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » sob cze 02, 2007 17:13

Przez przekażnik (przekaźniki) sterowane światłami drogowymi. Przekaźnik podłaczyć tak by przeywał obwód halogenów gdy zapalają się drogowe.


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » sob cze 02, 2007 17:52

dka-toxic, sterowanie cewką przekaźnika zasil z bezpiecznika od mijania, wtedy po włączeniu drogowych zgasną. Tak mam i działa.



greg

Post autor: greg » sob cze 02, 2007 22:37

bodzio_j pisze:dka-toxic, sterowanie cewką przekaźnika zasil z bezpiecznika od mijania, wtedy po włączeniu drogowych zgasną. Tak mam i działa.
nie w przypadku świateł H1 + H1 bo tam się na długich i mijania też świecą :bigok:



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » ndz cze 03, 2007 02:24

greg pisze:nie w przypadku świateł H1 + H1 bo tam się na długich i mijania też świecą
Fakt, ale gość nie napisał jakie ma światła, a tak (jeśli się da) jest najprościej. :bigok:



Wicus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 24, 2005 22:54
Kontakt:

Post autor: Wicus » ndz cze 03, 2007 03:46

Witam. Pisze pierwszy raz i nie wiem wogole jak zaczac nowy temat. Prosze o przeniesienie tego post w odpwiednie miejsce . Wlasnie wrocilem do domu i zobaczylem ze ktos mi ukradl spojler w przednim zderzaku- jakis *#cenzura#*. Golf III stal w centrum Lublina. W scislym centrum!!! Bo tam wlasnie mieszkam. Sam go znajde ale ostrzegam przed *#cenzura#* zlodziejami. niech zdechna medy!! brak slow. Na sczescie jest zamontowana kamera ktora wszystko rejestruje wiec z ustaleniem nie bedzie problemow. tak wiec do zobaczenia...



greg

Post autor: greg » ndz cze 03, 2007 10:16

Wicus, witaj - to nie w diale technicznym bo tu pytasz o poradę techniczną jak masz problem z zsamochodem a jak ci coś ukradli to w innym dziale.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 269 gości