instalacja benzynowa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Pączek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 645
Rejestracja: wt lut 13, 2007 21:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

instalacja benzynowa

Post autor: Pączek » wt maja 29, 2007 19:25

Witam wszystkich. usuwał ktos juz z was instalacje benzynowa ze swojego golfa II??
Mam instalacje gazowa i tylko na niej chce pozostac... bez benzynowej...



Cygan i Mena
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 227
Rejestracja: sob paź 28, 2006 14:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Cygan i Mena » wt maja 29, 2007 22:00

a wogóle przecież odpalać samochód musisz na benzynie a nie na gazie. później przełączasz
a z drugiej strony jeśli wogóle nie jeździsz na benzynie to twój samochód długo nie pociągnie.
Paczek1988Opole pisze:usuwał ktos juz z was instalacje benzynowa
pierwsze słysze!!



raf1al
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 895
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 19:54
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: raf1al » wt maja 29, 2007 22:08

Cygan i Mena pisze:a wogóle przecież odpalać samochód musisz na benzynie a nie na gazie. później przełączasz
a z drugiej strony jeśli wogóle nie jeździsz na benzynie to twój samochód długo nie pociągnie.
Paczek1988Opole pisze:usuwał ktos juz z was instalacje benzynowa
pierwsze słysze!!

1. nie musi odpalać na PB jak ma 1 gen. instalacje zresztą na wszystkich pewnie da sie zapalać tzw. awaryjnie!
2.w poprzednim aucie (gaznik) jeździłem tylko na LPG zapalałem gasilem! ale przy -20 byla potrzebna juz bęzynka do odpalenia! dodam ze silnik samochod dalej jezdzi i ma przebiek ponad 200kkm (i jest to Fiat)!
3.Bezsensu usuwać instalacje Pb!szkoda czasu wlać za 50zł i niech se jest czasem jest przydatna jak brakuje LPG! juz kilka razy sie mi przydała!



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » wt maja 29, 2007 22:22

A co tu jest tak naprawdę do usuwania? Gaźnika lub wtrysku i tak nie wywalisz bo potrzebujesz przepustnicy, a wywalanie baku i pompy paliwa nie ma sensu. A co zrobisz jak ci w pewnym momencie zabraknie LPG? Gazu nie zalejesz, pozostanie Ci tylko hol.



raf1al
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 895
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 19:54
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: raf1al » wt maja 29, 2007 22:25

jhosef pisze:A co tu jest tak naprawdę do usuwania? Gaźnika lub wtrysku i tak nie wywalisz bo potrzebujesz przepustnicy, a wywalanie baku i pompy paliwa nie ma sensu. A co zrobisz jak ci w pewnym momencie zabraknie LPG? Gazu nie zalejesz, pozostanie Ci tylko hol.

swieta racja poki co karnistrow na LPg nie wynaleźli !! :grin:



Awatar użytkownika
chosen
Forum Master
Forum Master
Posty: 1266
Rejestracja: czw sty 04, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: chosen » wt maja 29, 2007 23:13

ja bym to krótko nazwał, sory, ale Idiotyczny pomysł!!!!
W życiu bym takiego samochodu nie kupił, ktos kto dba o auto, nie jeźdiz wyłacznie na lpg, omg co to za pomysł czlowieku. Moze kup se motorynke i tym jeździj, albo Jakiegos starego diesela.


Moje mk2 g60
viewtopic.php?f=87&t=402388" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
Pączek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 645
Rejestracja: wt lut 13, 2007 21:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Pączek » wt maja 29, 2007 23:19

chosen pisze:ja bym to krótko nazwał, sory, ale Idiotyczny pomysł!!!!
W życiu bym takiego samochodu nie kupił, ktos kto dba o auto, nie jeźdiz wyłacznie na lpg, omg co to za pomysł czlowieku. Moze kup se motorynke i tym jeździj, albo Jakiegos starego diesela.

sam kup ,,SE'' (jak cos to sobie) motorynke. Nie potrzebuje auta do jezdzenia na LPG a wiec nie bede go pchal jak mi sie nagle skonczy LPG. Potrzebuje auta na krotkie wyscigi typu 1/4 mili zasilanych jedynie gazem!! Nie potrzebuje waszych opini ze to idiotyczny pomysl itp.. walą mnie takie odpowiedzi. Zapytalem sie czy ktos to usowal a nie jakie macie na ten temat zdanie :/


Ale jak to widze to tu sami mechanicy i tuningowcy...



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » wt maja 29, 2007 23:27

No to następnym razem napisz o co biega :bajer: Bo nikt w normalnym cywilnym aucie by tego nie zrobił.
Ale jak to widze to tu sami mechanicy i tuningowcy...
A jak :bigok: Specjaliści
wszech specjalności...



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » wt maja 29, 2007 23:41

Paczek1988Opole pisze:
chosen pisze:ja bym to krótko nazwał, sory, ale Idiotyczny pomysł!!!!
W życiu bym takiego samochodu nie kupił, ktos kto dba o auto, nie jeźdiz wyłacznie na lpg, omg co to za pomysł czlowieku. Moze kup se motorynke i tym jeździj, albo Jakiegos starego diesela.

sam kup ,,SE'' (jak cos to sobie) motorynke. Nie potrzebuje auta do jezdzenia na LPG a wiec nie bede go pchal jak mi sie nagle skonczy LPG. Potrzebuje auta na krotkie wyscigi typu 1/4 mili zasilanych jedynie gazem!! Nie potrzebuje waszych opini ze to idiotyczny pomysl itp.. walą mnie takie odpowiedzi. Zapytalem sie czy ktos to usowal a nie jakie macie na ten temat zdanie :/


Ale jak to widze to tu sami mechanicy i tuningowcy...
Jeśli o to chodzi to z wywaleniem balu, przewodów i pompu paliwa nie będzie problemu. Po prostu demontujesz. Ale jak napisałem wcześniej przepustnicy potrzebujesz bo ona też spełnia swoje funkcje w LPG. Chyba że chciałbyś wywalić oryginalne zasilanie silnika i dorobić coś. Ale z tym to kupa roboty i nie wiadome skutki, nie wiem jaki masz zapłon ale jeśi z sterowaniem podciśnieniem to też nie wiadomo jaki miałoby to wpływ.

Nigdy się zbytnio nad tym nie rozmyślałem.



Awatar użytkownika
chosen
Forum Master
Forum Master
Posty: 1266
Rejestracja: czw sty 04, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: chosen » śr maja 30, 2007 00:23

Paczek1988Opole pisze:Potrzebuje auta na krotkie wyscigi typu 1/4 mili zasilanych jedynie gazem!!
JAkbys napisał to odrazu, to nawet bym nie wchodził w sprzeczke, myslalem ze do cywila z tym autem. A tu tak..
Tylko hmm, co ty demontowac...wymienił bym tyle co koledzy.


Moje mk2 g60
viewtopic.php?f=87&t=402388" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
kolizebo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: pn mar 19, 2007 12:16
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Post autor: kolizebo » śr maja 30, 2007 10:46

Witam. Wydaje mi się, że kolega chce uzyskać przez taki demontaż zmniejszenie masy pojazdu bo niby czemu ma służyć taka akcja? :> W ten sposób to można wywalić wszystko co zbędne w golfiku, zostawić fotel kierowcy tylko i heja na 1/4 mili :P

PS z tym, że wolałbym ścigać się na jakimś dobrym paliwku typu shell V-power racing niż na gazie :) pozdrawiam.


It's better to burn out than to fade away!

Awatar użytkownika
Pączek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 645
Rejestracja: wt lut 13, 2007 21:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Pączek » śr maja 30, 2007 11:50

kolizebo pisze:Witam. Wydaje mi się, że kolega chce uzyskać przez taki demontaż zmniejszenie masy pojazdu bo niby czemu ma służyć taka akcja? :> W ten sposób to można wywalić wszystko co zbędne w golfiku, zostawić fotel kierowcy tylko i heja na 1/4 mili :P

PS z tym, że wolałbym ścigać się na jakimś dobrym paliwku typu shell V-power racing niż na gazie :) pozdrawiam.

A ja chce tylko na gazie sie scigac... bo wszyscy gadaja ze to nie jezdzi na gazie i ze to G.O.W.N.O. nie chodzi mi o odchudzanie masy samochodu. Auto moze jezdzic szybko na gazie albo na benzynie. Nie ma kompromisow albo to albo to. Chce wywalic inst. PB i ustawic silnik pod Gaz... bo w takich modach mozna osiagnac duza moc na gazie



Awatar użytkownika
2RaZ
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 588
Rejestracja: czw lis 24, 2005 09:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: 2RaZ » śr maja 30, 2007 12:12

Chce wywalic inst. PB i ustawic silnik pod Gaz... bo w takich modach mozna osiagnac duza moc na gazie
I bardzo dobrze myślisz bo LPG jest paliwem wysoko-oktanowym więc nawet możesz zrobić Turbo pod LPG i będzie dobrze śmigać (pomimo rzeżby bo jak wiadomo to duuużo pracy) ale oczywiście życzę powodzenia!!! :helm:


moje fotki: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1716783#1716783
moja stara MK2
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=104331
George is my friend!

Cygan i Mena
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 227
Rejestracja: sob paź 28, 2006 14:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Cygan i Mena » śr maja 30, 2007 21:47

Paczek1988Opole pisze:sam kup ,,SE'' (jak cos to sobie) motorynke. Nie potrzebuje auta do jezdzenia na LPG a wiec nie bede go pchal jak mi sie nagle skonczy LPG. Potrzebuje auta na krotkie wyscigi typu 1/4 mili zasilanych jedynie gazem!! Nie potrzebuje waszych opini ze to idiotyczny pomysl itp.. walą mnie takie odpowiedzi. Zapytalem sie czy ktos to usowal a nie jakie macie na ten temat zdanie :/


Ale jak to widze to tu sami mechanicy i tuningowcy...
na przyszłość napisz dokładnie o co chodzi bo widzisz jakie się zrobiło zamieszanie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 318 gości