[MK3 1,9TDI] POMOCY - SILNIK GAŚNIE...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

piotrchw

[MK3 1,9TDI] POMOCY - SILNIK GAŚNIE...

Post autor: piotrchw » śr maja 04, 2005 10:45

Witam wszystkich czytających...
Jestem świeżym posiadaczem Golfa III 1,9TDI ,nigdy wcześniej nie miałem diesla i nie wiem o co w tym wszystkim chodzi...
Do dnia wczorajszego nic się nie działo, a tu... Rano przychodze chce odpalić, a silnik odpala i za moment gaśnie... Po kilkunastu próbach odpalił i odjechałem. Zgasiłem silnik i chcąc odpalić to samo- silnik odpala i za chwilkę gaśnie - tym razem próbowałem go odpalić przez godzine z tym samym skutkiem. Sprawdzałem bezpieczniki - wszystko OK, ale podczas sprawdzania poruszałem przekaźnikami i ... odpalił. Nie wiem czy to coś ma z tym wspólnego, bo po kilku razach znowu nie odpalał... Znowu próby i po kilkunastu próbach "zagadał"...
Zauważyłem , że element (nie wiem co to... dołączone są tam dwa kabelki i wężyki: czerwony i niebieski) który znajduje się koło filtra paliwa, coś ciągle "pstryka" jak grzechotka, a chyba tak nie było wcześniej.
Bardzo proszę o pomoc - może ktoś miał już taki problem...


Dzięki Wszystkim i pozdrawiam. Super że jest to forum !!!
Piotrek Sieradz



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » śr maja 04, 2005 12:58

Zauważyłem , że element (nie wiem co to... dołączone są tam dwa kabelki i wężyki: czerwony i niebieski) który znajduje się koło filtra paliwa, coś ciągle "pstryka" jak grzechotka, a chyba tak nie było wcześniej.
Bardzo proszę o pomoc - może ktoś miał już taki problem...
N75 - zawór ograniczenia cisnienia doładowanie - ma pstrykać!


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

jarek65w
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: pt lis 12, 2004 23:06
Lokalizacja: Łódż

Post autor: jarek65w » śr maja 04, 2005 16:30

Czytałem gdzieś że tak bywa jak nawala przekażnik 109.Podmień jak masz gdzie i zabacz.pozdro(lub rozbierz, zobacz czy nie utlenił się na stykach)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 188 gości