Wyje podczas jazdy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Przemo86
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: czw lis 10, 2005 00:02
Lokalizacja: Aleja Zasłużonych...
Kontakt:

Post autor: Przemo86 » pn kwie 23, 2007 18:20

dziejo pisze:łozysko
raczej łożysko
t.krok pisze:pewnie lozyska
większość z Was piszę łożysko, więc nie pozostaje mi nic innego jeszcze jak :
jaszczur pisze:aby sie upewnić auto w górę trza podnieść i obracać kołem
bo slalom to już robiłem kilka razy, ale coś mi ciężko to wyczuć, jedynie czasem jak wychodzę np z ostrego zakrętu z gazem to słychać to wycie mocniej

kiss, bodzio_j, 1 6 D, RobertP, t.krok,

hamulce sprawdzę jeszcze raz

a później będę musiał dozbierać $$$ i wymienić co trzeba :bigok:

teraz tak czytałem ze skf są podobno najlepsze, aczkolwiek z braku funduszy myślę nad optimalem (nie wiem czy dobrze nazwe napisalem) bo podobno cx (czy cos takiego) to straszny szajs, chyba, ze ktoś ma coś jeszcze do polecenia ?
RobertP pisze:a nie chcesz tanio sprzedać :chytry: swojej dwójeczki diesla w automacie :helm:
:bigok:
ne ne ne :P :bajer: to moja dwójeczka :D

Dzięki za dotychczasową pomoc :bigok:


-Można się dobrze bawić na imprezie bez alkoholu, prawda ?
-Nie wiem, nie byłem...

Moje MK2

Awatar użytkownika
KUSTO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 09:17
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: KUSTO » pn kwie 23, 2007 19:48

ale zaraz kiedyś ale w fordzie eskordzie iałem tak ze myslałem ze to łożyska a to opona tak wyła i dopiero sie dowiedziałem jak na zimówki wymieniłem pozdrawiam



Przemo86
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: czw lis 10, 2005 00:02
Lokalizacja: Aleja Zasłużonych...
Kontakt:

Post autor: Przemo86 » pn kwie 23, 2007 20:30

KUSTO pisze:ale zaraz kiedyś ale w fordzie eskordzie iałem tak ze myslałem ze to łożyska a to opona tak wyła i dopiero sie dowiedziałem jak na zimówki wymieniłem pozdrawiam
nie ma u mnie to różnicy tak samo wyło na zimówkach jak i letnich, jeszcze podmienię fele od kumpla i sprawdzę ale felgi :bigok:


-Można się dobrze bawić na imprezie bez alkoholu, prawda ?
-Nie wiem, nie byłem...

Moje MK2

kiler_1988
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 28, 2007 22:10
Lokalizacja: Końskie

wyje i nie wiem co :(

Post autor: kiler_1988 » pn maja 28, 2007 22:21

siema
mama taki problem ze nie wiem co mi wyje z przodu bo mialem taki problem ze mialem poluzowane wszystkie sruby od przeglubow po prawej stronie na poczotku myslalem ze to lozysko ale jak go podnieoslem to sie okazalo ze to nie lozyskio tylko ten przeglub skrecilem i pojechalem na stacje kontroli pojazdow i nic koles nie stwierdzil tylko jak wjechalem na spr. zbierznosci to byly rozbierzne kola i to strasznie pojechalem na drugi dzien zeby ustawili ta zbierznosc i nie wiem czy to nie od tego bo sa opony powicierane wewnatrz i jak skrecam w lewo to zaczyna chuczec a jak prawo to nic nie slychaci nie wiem czy to wkoncu te opony czy łozysko albocos innego co to moze byc????
jak cos nie cos nie zrozumiale napisane to pisac
napisze jeszcze raz :) pozdorwiam i prosze o pomoc :)



Awatar użytkownika
KUSTO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 09:17
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: KUSTO » wt maja 29, 2007 23:06

ja bym stawial na lozysko ale podnies kolo i zakrec powinno byc sychac pozatym w tym poscie bylo pisane jak to sprawdzic pozdrawiam



kiler_1988
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 28, 2007 22:10
Lokalizacja: Końskie

Post autor: kiler_1988 » sob cze 02, 2007 12:53

juz sprawdzilem i lozysko do wymiany :(



Raphael-b
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: śr lut 21, 2007 18:41
Lokalizacja: ZABRZE

Post autor: Raphael-b » ndz cze 03, 2007 20:05

W moim golfiku też strasznie grzeją się koła a najbardziej od strony pasażera, też huczy mi przy 100 km/h. sprawdziłem zacisk hamulca nie odbijają klocki, niestety nie mogę wykręcić dolnej imbusowej śruby z zacisku jest zjechana, macie może jakiś pomysł jak ją wykręcić?
Cięzko się koła obracają jak mam na lewarku czy to właśnie wina łożysk? No bo od strony pasażera to wiem że zacisk ale od kierowcy?



Awatar użytkownika
KUSTO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 09:17
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: KUSTO » wt cze 05, 2007 19:01

moze dlatego nie odbijają że masz juz mocno zuzyte i rant nie pozwala albo masz jakies nówki i za grube klocki jezeli nie a nie możesz odkrecić sruby to wsać płaski wkretak w otwor na zaciski miedzy klockiem a tłoczkiem i wcisnij tłoczek czasem to pomaga a jezeli nie możesz odkrecic srubytej na imbus to lej duzo wd40 ido dzieła wyczysc tez dobrze z piasku powinno iść nie ma bata



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 296 gości