EG-LPG

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

azja1980
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: pn sty 17, 2005 18:42
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

EG-LPG

Post autor: azja1980 » ndz maja 01, 2005 23:05

Witam,Mam pytanie dotyczace gazu w moim mkI mam silnik EG,instalacja BRC,moj problem polega na tym ze jak go zapalam-rano czy kiedys indziej to niechce mi sie przełaczyc na gaz a w przełaczniku brzeczy jakis brzeczyk,jak sie troszke zagrzeje tzn po jakichs 5-10 min wtedy bez problemu sie przelacza,nawet jak silnik jest cieply,tzn chwile postoje i chce zapalic to tez wtedy brzeczy ten brzeczyk,co to moze byc,?czy ktos z Was tak miał???Dzieki za kazda sprawdzona informacje.



Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » śr maja 04, 2005 01:24

Nie jestem pewien,ale to jakies zabezpieczenie typu nie zagrzany silnik itp.
Napewno jest podłączony pod temp.plynu chłodniczego,a ten dużo prędzej stygnie niż sam silnik,i dlatego jeśli jest nagrzany to i tak dopiero się zdaktywuje po chilowej pracy silnika,jak płyn się zagrzeje.
Nie wiem czy te czasy sa różne czy te same w zależności od tego czy silnik zimny czy ciepły.
:D
Daj więcej sdzczegółów to coś się pomyśli.
:)


No cóż , na sprzedaż
:(

azja1980
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: pn sty 17, 2005 18:42
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: azja1980 » śr maja 04, 2005 20:23

nie ,to chyba nie to,wczesniej sie tak nie dzialo,mam 3 polozenia w przelaczniku gazu,
1-benzyna
2-gaz,
3,start na benz,po 2000obr-gaz,teraz wogole nie smiga na zadnym przelozeniu,chodzi tylko na benzynie,jak przełaczam na gaz wtedy brzeczy stacyjka jak pieron,jak sie zaagrzeje wtedy przełaczam i chodzi na gazie ok.Niewiem co robic ??



Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » śr maja 04, 2005 21:59

No to ciekawe,chyba najlepiej będzie jak podjedziesz do jakiegoś warsztatu na diagnoze,bo tak przez neta nikt ci nie doradzi,skoro tego nie widzi.
:(
Tym bardziej że nei wiem co ma stacyjka do instalacji gazowej i jakiś brzęczek,a może to brzęczek od instalcji gazowej a nie stacyjka?
;(


No cóż , na sprzedaż
:(

azja1980
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: pn sty 17, 2005 18:42
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: azja1980 » czw maja 05, 2005 16:01

tak,przepraszam ,chodzilo mi o centralke od gazu,zle napisalem ,sorki.Chyba rzeczywiscie nie pozostaje mi nic innego niz instalatorzy.



rabbit

Post autor: rabbit » czw maja 05, 2005 16:25

masz podlaczony czujnik temperatury - wywal to



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 451 gości