Klamki zewnetrzne (zamenniki wloska tandeta)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

KLAMECZKI :D

Post autor: silent_rob » ndz sty 02, 2005 01:19

ja swoje klamki reanimowalem z pomoca klamek od MK I ale teraz znowu sie polamala od strony kierowcy jeszcze jakos otwiera :) od strony pasazera zgubilem (sic) sprezynke od zamka i tez lipa ale klama otwiera :) a i jeszcze zamek od bagaznika trzeba kilka razu walnaćklapą bo coś nie łapie :( macie jakieś pomysły co do bagażnika ?? :majkel:


Obrazek

Awatar użytkownika
djb
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: pn gru 06, 2004 02:15
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: djb » ndz sty 02, 2005 02:36

sprezynke od zamka moge ci wyslac w kopercie jak chcesz, mam zapasowe od tandetnych klamek, jak kiedys kupilem z wkladka (bo innych chwilowo nie mieli)



Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: silent_rob » ndz sty 02, 2005 11:21

djb pisze:sprezynke od zamka moge ci wyslac w kopercie jak chcesz, mam zapasowe od tandetnych klamek, jak kiedys kupilem z wkladka (bo innych chwilowo nie mieli)


byłbym wdzięczny :prayer: może odezwiij sie na gg to się ugadamy co do sprężynki :)


Obrazek

Awatar użytkownika
WRHZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 496
Rejestracja: czw gru 09, 2004 01:10
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

Re: KLAMECZKI :D

Post autor: WRHZ » ndz sty 02, 2005 11:54

silent_rob pisze: a i jeszcze zamek od bagaznika trzeba kilka razu walnaćklapą bo coś nie łapie :( macie jakieś pomysły co do bagażnika ?? :majkel:
proponuje kupic kawalek przewodu 2 zylowego silownik slave (ok 10-15 zl) do tego wlacznik typu reset (2 zl) wyrzuci calkiem zamek w tylniej klapie i wsadzic silownik jesli masz benzynke golfera i na konosoli masz zaslepke od przyspieszacza (w dieslu jest) to pod spod ladujesz guziczek i nikt go nie widzi i masz bardzo przyjemne otwieranie bagaznika a na dodatek z zewnatrz nikt nie wejdzie juz do bagaznika !!



Awatar użytkownika
WRHZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 496
Rejestracja: czw gru 09, 2004 01:10
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

Post autor: WRHZ » ndz sty 02, 2005 11:57

ups chyba zle zrozumialem choci Ci o to ze nei zamyka si eod razu klapa - trzeba wyregulowac rygiel na tylnym pasie i samo mocownaie zamka na klapie, na rygiel mozna nalozyvc jakas koszulke zeby zwiekszyc neico jego srednice



Awatar użytkownika
qbab
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn gru 27, 2004 14:01
Lokalizacja: Łódź (okolice)
Kontakt:

Post autor: qbab » ndz sty 02, 2005 20:59

Co do klamek to osobiscie nie mialem jeszcze nieprzyjemnosci zepsuc (mam Golfika MK2 dopiero od 2 m-cy) ale mam tez stara klamke od MK1 i ten jezyczek (bo chyba to sie psuje najczesciej) jest metalowy a nawet chromowany :) Podejrzewam ze takie cos jest trudniej zniszczyc.

Pzdr



Awatar użytkownika
GEORG
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: śr gru 22, 2004 10:55
Lokalizacja: TYCHY
Kontakt:

Post autor: GEORG » pn sty 03, 2005 08:18

Ja golfika kupiłem miesiąc temu i klameczke wymieniałem bo już była połamana. Dałem całe 28zł bo podobno to jakaś lepsza podróbka. Pożyjemy zobaczymy. Czas pokaże. [-o< oby jak najdłużej działała. :)



Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: silent_rob » czw sty 06, 2005 20:05

djb pisze:sprezynke od zamka moge ci wyslac w kopercie jak chcesz, mam zapasowe od tandetnych klamek, jak kiedys kupilem z wkladka (bo innych chwilowo nie mieli)


:okej: brawo dla kolegi z forum!! dzieki za sprezynke :D :D niedlugobiore sie za naprawe tego zamka !! :pub:


Obrazek

Awatar użytkownika
djb
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: pn gru 06, 2004 02:15
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: djb » czw sty 06, 2005 20:11

:blush: :piwka:



Awatar użytkownika
maras
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 15:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: maras » czw sty 06, 2005 21:52

Jak widzę że problem klamek w Mk2nie dotyczy tylko mnie. Czy przerabiał ktoś temat założenia klamek od np MK3, czy jakiś podobnych, takich w których nie ma wewnętrznego języka tylko ciągnie się całą.


czerwone są szybsze

Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: silent_rob » pt sty 07, 2005 16:47

maras pisze:Jak widzę że problem klamek w Mk2nie dotyczy tylko mnie. Czy przerabiał ktoś temat założenia klamek od np MK3, czy jakiś podobnych, takich w których nie ma wewnętrznego języka tylko ciągnie się całą.
ja tak mysle nad kasetówkami hieh :D ale narazie wolę oryginalne :) tylko zeby byly wytrzymalsze :/


Obrazek

Slepy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 09:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Slepy » czw maja 24, 2007 12:41

No właśnie, może zamiana klamek na jakieś z innego modelu? Ja ostatnio zrobiłem już takie bajery w mechanizmie klamki i zamka, że mc Guyver by pochwalił (siłowniczki, popychacze, zawleczki...) ostatecznie zamek zadziałał (i to idealnie) po to, by więcej nie dać znaku życia...

Mam dość kupowania podróbek, co do oryginałów przekonany nie jestem, bo one niestety często są już srogo zużyte (i też w końcu padają)...

Może zamiana na klamki od MKIII? albo jakiegoś innego auta? Ma ktoś doświadczenie z tym tematem?


God damn it!!! W cośmy jebli?

Awatar użytkownika
djb
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: pn gru 06, 2004 02:15
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: djb » czw maja 24, 2007 14:35

http://moto.allegro.pl/item194526729_vw ... r_hit.html to mozesz sprobowac, dzialaja na innej zasadzie wiec powinny dlugo sluzyc, co do uzywanych orginalow to zapewniam ze nawet sporo zuzyte sa lepsze od rzemieslniczej tandety w zamienniku za 10zl, ja kupilem uzywki i nie narzekam



Slepy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 09:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Slepy » czw maja 24, 2007 14:49

Dzięki wielkie za odpowiedź..

Te klamki bez urazy ale wyglądają... oryginalnie jak Tofik...

Chyba podjadę na shrot i kupię oryginały rzeczywiście. W sumie, jak kupiłem golfera, to miał oryginalne, które się wyrabiały, ale miały już... naście lat..
Więc może faktycznie warto...

Dzięki raz jeszcze


God damn it!!! W cośmy jebli?

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości