[mk3 3-drzwiowy] pytanie o linke od fotela i szybę

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
david_p
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: pt sty 07, 2005 15:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

[mk3 3-drzwiowy] pytanie o linke od fotela i szybę

Post autor: david_p » ndz maja 01, 2005 14:15

witam mam dwa małe pytanka:
pourywały mi się linki w fotelach które odpowiadają za odchylanie, jak się tam dostać, trzeba zdjąć tapicerkę, jak to zrobić???

coś jest nie tak z linką/mechanizmem do otwierania szyby, korbka mi przeskakuje i okno nie chce się domknąć. jak dokładnie zdemontować plastiki w drzwiach i co ewentualnie może być przyczyną? z góry dzięki za odp.



alepka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 294
Rejestracja: śr sie 25, 2004 13:04
Lokalizacja: małopolska - świętokrzyskie

Post autor: alepka » ndz maja 01, 2005 14:50

co do linki od szyb to moze padł mechanizm u mnei zerwala sie linka i niestety musialem wymienic caly mechanizm. ok100zl ale wymienic mozna samemu. prosto zdjac tapicerke z drzwi i juz jestes w srodku 4 srubki odkrecasz a mozesz jeszcze wzmocnienia zeby byl lepszy dostep. to do szyb a do siedzen to niestey nie wiem ale jak spawalem swoje to dos prosto chyba zdjac tapicerke sa tam takei metalowe zaczepy trzeba je delikatnie odgiac i zdjac tapicerke



dino84

Post autor: dino84 » pn maja 02, 2005 02:29

Moze po prostu korbka sie wymemlala :) Znajomy kiedys zostawil czarnego golfa na sloncu. Jak przyszedl i chcial opuscic szyby-pokrecil korbka i pupa blada :) Albo w innym miejscu przeskakuje. Tapcerke zdejmujesz nie inaczej jak na sile :) Najpierw odkrec "cycka" do zamykania/otwierania drzwi. Nastepnie od dolu ciagniesz i wyskakuja zatrzaski. U mnie 2 sie odkleily:( Potem gore wysuwasz i po zabiegu.
Jesli chcesz dostac sie do linek:
na dole oparcia sa 3 lub 4 metalowe haczyki. Odginasz je, podnosisz obicie do gory i wszystko masz jak na dloni.



Awatar użytkownika
david_p
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: pt sty 07, 2005 15:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: david_p » pn maja 02, 2005 10:32

dzięki, zaraz idę kombinować



Awatar użytkownika
david_p
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: pt sty 07, 2005 15:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: david_p » pn maja 02, 2005 12:49

fuck, złamałem zatrzask od korbki i pewnie i tak będę musiał wymienić mechanizm, więc wpadłem na pomysł żeby zamontować prąd w szybach, ile kosztują takie gadżety i jak się do tego zabrać?



dino84

Post autor: dino84 » pn maja 02, 2005 13:03

Eeee z tym to juz nie pomoge :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 265 gości