Stabilizator i wahacz.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jarek65w
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: pt lis 12, 2004 23:06
Lokalizacja: Łódż

Stabilizator i wahacz.

Post autor: jarek65w » sob kwie 30, 2005 13:56

Witam,wybił mi się łącznik stabilizatora.Wymieniłem ale cos jest chyba nie tak ,łącznik i stabilizator jest tak blisko osłony półosi że przy wymianie praktycznie mi o nią zawadzał.Przy szybkim ruszaniu słychać jak się lekko ociera o wahacz,czy winien jest moment obrotowy(silnik TDI).Bo wcześniej tego nie było ,teraz nie da się praktycznie dać w pedał z miejsca a sami wiecie nie raz trzeba.Czy cholera muszę zmienić pozostałe gumy w stabilzatorze. A i jeszcze jedno jak juz ruszę to dziwny objaw tak jakbym wpadł w dziurę jakąś,takie targnięcie(jakby coś się na moment blokowało).Nie wiem czy ten stabilizator nie zawadza mi o półoś lub gorzej- przegub.Kapcie mam 195/50/15 więc juz nie wiem czy to tylko mi się zdaje bo nie zawsze widzę dziurę w lusterku.Miał ktoś podobnę objawy myślałem -o hamulcach ale uniesione koła kręcą się ok. jak jadę to tego nie ma.tylko po ruszeniu kawałek i potem spoko.Jak stanę i ruszę znowu i potem spoko.pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sob kwie 30, 2005 14:20 przez jarek65w, łącznie zmieniany 1 raz.



Sylvo23

Post autor: Sylvo23 » sob kwie 30, 2005 14:04

wymien tulejki na wahaczu(2wie), ta z tyłu załuż z opla Vektry(po przetoczeniu lekkim), o niebo lepiej trzyna niz orginalnie przemidziana przez producenta



jarek65w
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: pt lis 12, 2004 23:06
Lokalizacja: Łódż

Post autor: jarek65w » sob kwie 30, 2005 14:11

Sylvo, myślisz o tuleji metalowo-gumowej tylnej( tzw.)?Czy obie przednia i tylnia,przetoczyc niestety nie mam gdzie.pozdro



Sylvo23

Post autor: Sylvo23 » sob kwie 30, 2005 14:42

o tej tylnej duza okrągła ,przedniej niestety sie nie da zamienic z innego auta , a jak nie masz gdzie przetoczyc to przeszlifuj i bedzie tez ok.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 314 gości