Wymiana klocków i tarcz

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » wt paź 04, 2005 15:54

Ja jezdze dosć dynamicznie i klocki oceniam po kilku shamowaniach z duzej prędkości - dopiero wtedy można cokolwiek powiedzieć o własciwościach klocków - przy normalnym poruszaniu sie z punktu A do punktu B wystarcza kazde klocki - a najlepiej takie które się szybko nie zuzywają - metoda taksówkarska :P

co do tego na jakich czesciach auto wyjeżdza z fabryki to decyzję podejmują głównie kiegowi - a to czy jest to taki sam textar jaki jest dostepny w sklepach - tego nie wiemy. Tak czy inaczej od momentu wyprodukowania 1 Golfa MK3 do chwili obecnej minęlo sporo czasu - technologia poszła do przodu, jedne firmy się rozwineły inne nie. Mam ATE wsadzone w Vento AAM - ten silnik to nie wyścigówka ale porównania do moich ferodo niema - ATE po kilku mocniejszych naciśnięciach na hamulec przestają spełniac swoją funkcje. Ale co kierownik to inne preferencje. Przy mojej jeździe ferodo wystarczają na 15tys :)


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

marecki_vitor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 462
Rejestracja: czw sty 25, 2007 18:33
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: marecki_vitor » wt maja 22, 2007 18:16

Mnie przyszło 39 zł sam wymieniałem :) a klocki kupiłem najzwyklejsze ponieważ na przyszły rok planuje wymienić komplet razem z tarczami .Troszeczkę sie namęczyłem ale jakoś sie udało .Aha byłbym zapomniał podziękowania dla forumowicza DRILL za link w jednym z tematów który wykorzystałem . Pozdrawiam Marecki_vitor :partyman: :majkel:



Awatar użytkownika
Arczi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: wt sty 18, 2005 21:09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Arczi » wt maja 22, 2007 23:22

do odkrecenia tych dwoch srobek lepiej zaopatrzyc sie w jakis wmocniony klucz imbusowy i o dluzszym ramieniu oraz coca cole :) ewentualnie cos w rodzaju wd 40. Zwykle klucze jak wymienialem u brata klocki i tarcze poszly 3 dopiero klucz o dluzszym ramieniu i solidniejszy dal rade wczesniej polewalem sruby cola i wd 40.



Awatar użytkownika
wojciche
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:07
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: wojciche » śr maja 23, 2007 08:36

Najważniejsze w tym całym to mieć porządny klucz imbusowy dobrej klasy ,a nie jakieś cudo z marketu z 1zł .
Ja kupiłem bardzo dobry imbus to śruba nie miała nic do powiedzenia.


nie ma to jak VW

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 358 gości