łapa trzymajaca

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

soldiers
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt maja 15, 2007 00:10
Lokalizacja: lublin

łapa trzymajaca

Post autor: soldiers » pn maja 21, 2007 19:36

witam ...
mam takie pytanko za cholere nie moge odkrecic tej łapy a krece srube zaznaczona na niebiesko...czy trzeba ta srube na "zółto" bo nie wiem czy jeszcze gdzies trzeba pod spodem moze odkrecic i jeszcze jedno czy jest normalny gwint czy moze lewy??...moze ktoś mi podpowiedziec?? plisss :crazy:
golf mk3 1,4
Obrazek
Ostatnio zmieniony pn maja 21, 2007 20:00 przez soldiers, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pn maja 21, 2007 19:59

soldiers pisze:czy jest normalny gwint czy moze lewy??
normalny gwint ale sruba moze być zapieczona a raczej napewno



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn maja 21, 2007 20:00

Prawy. Sróba niebieska okręciła się w środku w poduszce. Musisz ją wyrwać. Podnieś auto, podeprzyj silnik, opuść auto, powinna wyjść w z poduszki którą musisz zmienić. Ewentualnie boschem zetnij łepek śróby tylko nie uszkodź łapy.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

soldiers
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt maja 15, 2007 00:10
Lokalizacja: lublin

Post autor: soldiers » pn maja 21, 2007 20:01

dziejo pisze:
soldiers pisze:czy jest normalny gwint czy moze lewy??
normalny gwint ale sruba moze być zapieczona a raczej napewno

tzn jak zabezpieczona?? jak ja odkrecic zeby wymienic ta łape ??



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pn maja 21, 2007 20:05

zapieczona a nie zabezpieczona :bigok:

[ Dodano: Pon Maj 21, 2007 20:05 ]
[quote="soldiers"]jak ja odkrecic zeby wymienic ta łape ??[/quote]PAWEł MAREK napisał ci !!! :bigok:



soldiers
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt maja 15, 2007 00:10
Lokalizacja: lublin

Post autor: soldiers » pn maja 21, 2007 20:18

Paweł Marek pisze:Z tym że jeśli poduszka jest dobra to odkręć tylko żółte śróby i wyciąg łapę razem z poduszką, metodą jak napisałem powinno sie udać.

bo mi łapa pekła w tym miejscu co do skrzyni jest przykrecona :grrr: dzieki za podpowiedz czeka mnie troche roboty :grin: ....dobra sprawa to forum nie trzeba po mechanikach jezdzic ...pozdro



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn maja 21, 2007 20:19

soldiers pisze:bo mi łapa pekła w tym miejscu co do skrzyni jest przykrecona dzieki za podpowiedz czeka mnie troche roboty ....dobra sprawa to forum nie trzeba po mechanikach jezdzic ...pozdro
skasowałem co zacytowałeś, bo jak śróba już się okręciła to poduszka do wymiany. Sorki.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

soldiers
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt maja 15, 2007 00:10
Lokalizacja: lublin

Post autor: soldiers » pn maja 21, 2007 21:19

Paweł Marek pisze:
soldiers pisze:bo mi łapa pekła w tym miejscu co do skrzyni jest przykrecona dzieki za podpowiedz czeka mnie troche roboty ....dobra sprawa to forum nie trzeba po mechanikach jezdzic ...pozdro
skasowałem co zacytowałeś, bo jak śróba już się okręciła to poduszka do wymiany. Sorki.
to mam tylko zolte sruby odkrecic i zejdzie ?? :blush:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 253 gości