gaz golf II

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pawka274

gaz golf II

Post autor: pawka274 » pt kwie 29, 2005 10:17

witam.
mam mały problem z instalacją gazową.
jak odpalam rano samochód to mam problem.za każdyn razem musze podpompowac troszke gazu bo bez tego ani rusz.mam instalacje lovato.
filterek gazu jest w miare.czy to membrany siadły?

PRECYZUJ TEMAT



Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » pt kwie 29, 2005 12:45

ja mam podobnie. jak rano siadam i zapalam to troche kreci i za 2 razem dopiero odpali. jak podpompuje pedalem gazu troche to zapala. tez nie wiem czy tak ma byc czy pompa paliwa nie trzyma cisnienia.


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
Pasadena
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: czw lis 11, 2004 02:48
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: Pasadena » pt kwie 29, 2005 13:39

Witam.
Po pierwsze panowie to auto powino sie odpalac na bezynie a dopiero potem przelaczyc na gaz. Z pewnoscia macie to samo co ja czyli reczne przelanczanie benzyna-gaz i odpalacie ciagle na gazie :grin: Ale nie martwcie sie to jest normalne z tym dopompowaniem gazu:)



Padre80
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 12:18
Lokalizacja: Żagań
Kontakt:

Post autor: Padre80 » sob kwie 30, 2005 12:10

Dokładnie zgadzam sie z przedmówcą. Mam gaz od tygodnia, zakładałem w firmie w której przeprowadzono ze mna instruktaż obsługi instalacji hyhyh :), gość własnie pokazywał mi że jeśli bede odpalał rano na gazie to bede musiał podpompować (jest to oczywiste gaz jest lotny i ucieknie przez noc z weży). Więc nie przejmujcie sie tak ma być.
Pzdr


[url=http://imageshack.us][img]http://img514.imageshack.us/img514/7067/lubuskamj2wr1.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Dragon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1001
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 21:33
Lokalizacja: Jordanów Śląski k. Wrocławia
Kontakt:

Post autor: Dragon » czw maja 05, 2005 01:17

SPox, to norma, w moim mkII (które jest do sprzedania) na gazie trzeba kręcić a na benzynie odpala bez problemu. Zaznaczam że mam instalację z automatycznym przełączaniem na gaz pow. 1500 obr.



Awatar użytkownika
mar_tec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 322
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 16:03
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: mar_tec » czw maja 05, 2005 07:27

Ja mam odwrotny problem. Na gazie chodzi cudownie, cacko, super itp... Odpala za jednym przekręceniem kluczyka czy jest zimno, czy gorąco, czy rano czy tez wieczór. Mam instalację BRC.
Natomiast mam cyrki odnośnie benzyny. KOSZMAR i nikt nie jest w stanie mi pomóc, a tylu speców jest na tym forum :(



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 420 gości