Fotele do Golfa 3 (3D) - z jakiego auta będą pasować?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
klekocix
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: sob lut 17, 2007 23:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Fotele do Golfa 3 (3D) - z jakiego auta będą pasować?

Post autor: klekocix » ndz maja 20, 2007 22:38

Witam :)

Mam dość poważny problem natury technicznej z moimi fotelami. A dokładniej maam Golfa 3 TDi w wersji CL (3D). Oczywiście fotele są takie same jak wersja samochodu :)

Auto jest obniżone, zchipowane, a fotele zostały fabryczne. Jadąc po trasie z większą prędkością podskakuję w fotelu jakbym jechał na kanapie sprężynującej. Podskakuje do góry co kilka - kilkanaście sekund - w zależności od stanu drogi.

I pytanie moje brzmi - z jakiego auta bez przeróbek fotele będą pasować bez problemu?
Oczywiście z Golfa 3 trzydrzwiowego np. z wersji GT czy GTi jestem pewien że będą pasować te fotele, natomiast czy z innych aut grupy VW będzie coś pasować bez przeróbek?
Np z Polo, Ibizy, a może jakiegoś innego auta innego producenta?

Będę wdzięczny za pomoc, sprawdzałem archiwum i niewiele mi ono pomogło.



haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: haps » ndz maja 20, 2007 22:54

no z vento beda pasowac :) z corrado..:) a co do reszty to nie wiem...



Awatar użytkownika
klekocix
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: sob lut 17, 2007 23:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: klekocix » ndz maja 20, 2007 22:57

Ale ja mam Golfa trzydrzwiowego, fotele muszą być w wersji składanej... A z Corrado z tego co czytałem na forum to nie zabardzo pasują bez przeróbek...



haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: haps » ndz maja 20, 2007 23:02

jezeli myslisz powaznie o zmianie to najlatwiej bedzie Ci je wyjac z golfa jest ich tyle nawiezione ze i czesci bedzie duzo..jak chcesz miec wypas to szukaj czego z GTI VR6...w GT chyba tez montowali kubly, albo tkzw "polkubly" z tych roznych wersji golfa typy rolling stones itp, ja mam wlasnie tego rs i sa bardzo fajne twarde fotele...wygodnie sie jezdzi i calkiem dobrze trzymaja. A co do corrado to tam sa przeciez tez skladane bo on tez ma 3d ale jesli sa jakies problemy to lipa..na pewno latwiej bedzie cos znalesc z golfa niz z corrado



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 392 gości