Przecieki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Damian-jg
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 519
Rejestracja: wt maja 08, 2007 17:40
Lokalizacja: DJ
Kontakt:

Przecieki

Post autor: Damian-jg » śr maja 16, 2007 19:50

Hej
Po ostatnim deszczu w moim golfiku mogly plywac rybki tyle bylo wody :( i teraz pytanie czy ktos wie skad mogla sie wziasc? wiem ze przecieka gdzies z przodu z prawej strony obok dmuchawy tam udalo mi sie wsadzic reke i bylo mokro. wszyskie otwory sa pozatykane chodzi mi o te gdzie sa zaslepki. Mial moze ktos podobny problem? A moze to wlot pwietrza do dmuchawy? Poradzcie skad moze tam jeszcze cieknac bo ja obejrzalem wszystko z wierzchu i nic nie widze :(



Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » śr maja 16, 2007 20:04

golf 2 chyba czasmi maja taki problem...
w poradach chyba jest porada z czego najczesciej cieknie i jak naprawić :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Damian-jg
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 519
Rejestracja: wt maja 08, 2007 17:40
Lokalizacja: DJ
Kontakt:

Post autor: Damian-jg » śr maja 16, 2007 20:41

Nom wlasnie szukalem i nie ma :9



Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » śr maja 16, 2007 20:48



Obrazek

Awatar użytkownika
Damian-jg
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 519
Rejestracja: wt maja 08, 2007 17:40
Lokalizacja: DJ
Kontakt:

Post autor: Damian-jg » śr maja 16, 2007 20:52

Wielkie dzieki tam nie szukalem :)



Awatar użytkownika
kolizebo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: pn mar 19, 2007 12:16
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Post autor: kolizebo » pt maja 18, 2007 13:00

Witam. Kolega wkleił Ci świetnego posta, mnie on dużo pomógł. Miałem ten sam problem z wodą. Posprawdzałem dosłownie wszystko, wymieniłem uszczelkę pod kratką wentylatora, lałem tam litry wody i nic. Podejrzewam, że u Ciebie może być to samo co u mnie. Zrób sobie testa jak pisze autor tamtej porady. Lej wodę w rynienki dachowe, poczekaj trochę i patrz czy Ci woda nie kapie na dywanik po stronie pasażera (może też po stronie kierowcy). W golfach puszczają te zgrzewy blachy, a żeby to zaobserwować, to musisz zdjąć tą półeczkę nad nogami pasażera, odgiąć dobrze wygłuszenie (które powinno być mokre) i powinno być widać. W poradzie masz fotki. Niestety żeby się tego pozbyć to trzeba zdjąć przedni zderzak, nadkola i błotniki. Ja tam miałem ogniska korozji i właśnie tamtędy mi woda wciekała bezpośrednio z ujścia rynienki dachowej. Zaciapałem wszystkie zgrzewy dużą ilością biteksu i baranka w spraju, żeby już do tego nie wracać i po sprawie. Zrobiłem to stosunkowo niedawno, poszło już tyle mocnych ulew i u mnie sucho. Tylko zostało mi wyjęcie tapicerki i wywalenie mat wygłuszających bo zgniły. Muszę golfika dobrze wysuszyć i będzie spox. Jak sobie zrobisz to też Ci radzę coś takiego zrobić :) Powodzenia i pozdrawiam!

PS jakbyś miał z tym jakieś problemiki to pisz :grin:


It's better to burn out than to fade away!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 389 gości