Szarpie, stuka i sam juz nie wiem co?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

PawelK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr gru 07, 2005 13:29
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Szarpie, stuka i sam juz nie wiem co?

Post autor: PawelK » pn maja 14, 2007 08:32

Witam.. W moim goferku coś mi szarpie podczas ruszania, przyspieszania i jazdy pod góre..
przed wczoraj zaczeło sie od takiego dzwiek "tynk". Najbadziej to słychac i czuc przy skrecie kołami w prwa stone. Czytałem troche w innych tematach ale nie wiem czy u mnie to samo jest.. Inni koledzi mieli podobnie i padły wskazania na przeguby. Zewnetrze wydają mi sie dobre wiec moze wewnetrze??? najbardziej szarpie i strzela przy ruszaniu do przodu i na wstecznym.. Co jeszcze moze sie tam dziac? Może to w skrzyni coś? ( oby nie) prosze o pomoc..
Ostatnio zmieniony pn maja 14, 2007 23:05 przez PawelK, łącznie zmieniany 1 raz.



hezek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: śr maja 02, 2007 16:15
Lokalizacja: Grójec

Post autor: hezek » pn maja 14, 2007 19:37

jesli to przegubuy to raczej nie wewnętrzne one bardzo mały skręt wykonują wiec małoprawdopodobne by padły jesli przy skrecie w prawo to prawy juz na wykonczeniu ale powinien klekotac do wyprostowania kół do przodu niepowinny klekotac czy do tyłu chyba ze juz jest całkiem tragicznie miałem tak kiedys w oplu własnie podczas przyspieszania klekotały i jesli mówisz ze słychac w prawym kole to niemozliwe ze skrzynia bo skrzynie masz po lewej czasem potrafi poniesc dzwiek po karoserji ale ja stawiam na przegób

pozdrawiam



PawelK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr gru 07, 2005 13:29
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Post autor: PawelK » pn maja 14, 2007 23:26

dzieki Hezek za podpowiedz.. sprawdziłem to dziś dokładniej z mechanikiem i jak się wstepnie okazuje padła skrzynia:( a dokładniej mechanizm różnicowy.. jutro mamy ją wyciągac. Musze się teraz rozejrzeć za skrzynią. Zobaczymy co tam bedzie i jutro napisze wiecej szczegółów.. Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 302 gości