Golfik mi pali 15 litrów przy spokojnej jezdzie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

FreestyleA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw maja 03, 2007 18:48
Lokalizacja: KATOWICE

Post autor: FreestyleA » pn maja 07, 2007 13:58

Gumowa podstawa aparatu wtryskowego w moim golfie mk3 1.8 90 kucy zasysała lewe powietrze objawy duzego spalania 15l/100km .Mialem problem z kupnem tej gumy wiec narazie zrobilem to silikonem jak narazie jest spox ale słyszalem ze długo na tym co zrobilem nie pojezdze



tommii11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 02, 2007 19:29
Lokalizacja: wawa

Golfik mi pali 15 litrów przy spokojnej jezdzie

Post autor: tommii11 » pn maja 07, 2007 20:04

Panowie to jest alternatywa dla tych co nie mogą dostać gumy adres tej strony to jest sklep w którym kupiłem do swojego golfa gumę za 70 zł parametry golfa to 1,6 benzyna i gaz silnik ABU pytałem sie w sklepie to mogą wystawić na allegro wystarczy dogadać sie dzwońcie http://www.amserwis.pl/



Raffciu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw lis 16, 2006 02:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Raffciu » pn maja 07, 2007 22:01

Mysle ze mozesz miesz problemz sonda lambda. Mialem taki sam problem. Tylko mi w pewnych momentach auto jakby mula lapalo. Tzn jakis czas jezdzilem i tyle ze pil duzo, a po pewnym czase nie pamietam ile dni,tygodni,bo czesto nie jezdze ale dalsze trasy robie-wtedy zaczal tez mulowaty sie robic. Po wymianie wszystko pieknie. Sprawdz sonde.


Raffciu

tommii11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 02, 2007 19:29
Lokalizacja: wawa

Golfik mi pali 15 litrów przy spokojnej jezdzie

Post autor: tommii11 » wt maja 08, 2007 06:20

W moim przypadku źle była ustawiona elektronika od gazu a po za tym jak ustawiłem to wszystko jest ok pomijając ta gumę bo słychać jak zasysa powietrze gdy sie ruszy całym zespołem wtryskiwaczy



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 470 gości