Prosba o ocene silnika 1.4 w tym modelu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » wt maja 01, 2007 16:15

greg, to nie moje autko :) tylko kumpla ale skoro ja juz jestem bywalcem forum to sie dowiem paru rzeczy o tym Vwozie, pierwsza sprawa to tam jest radio seryjne vw beta , ale zabezpieczone jakims kodem i jak to teraz wlaczyc ? a druga sprawa to czy da sie to radio wyjac i wsadzic jakies z CD ? bo tam tylko kasetka jest .


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

greg

Post autor: greg » wt maja 01, 2007 16:24

guti pisze:pierwsza sprawa to tam jest radio seryjne vw beta , ale zabezpieczone jakims kodem i jak to teraz wlaczyc ? a druga sprawa to czy da sie to radio wyjac i wsadzic jakies z CD ? bo tam tylko kasetka jest
ja mam identyczn eradio - łądnie nawet gra - że nie ma cd - to zmieniarkę niech dołozy
Co do numeru kodu - wyjąć radio i sprawdzić czy nie ma naklejki z numerem kodu (u mnie była)



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » wt maja 01, 2007 16:32

greg pisze:Co do numeru kodu - wyjąć radio i sprawdzić czy nie ma naklejki z numerem kodu (u mnie była)
jaki to wyjac ? gdzies jakies zaczepy czy normalnie wychodzi ? i pozniej jak ten kod wpisac ? jakas kombinacja klawiszy czy jak ? bo jak wlacza radio to pisze SAFE.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

greg

Post autor: greg » wt maja 01, 2007 17:09

guti pisze:jaki to wyjac
bierzesz kawalek cienkiej al esztywnej blaszki, wkąłdasz w otworek i odchylasz w kierunku kierownicy - ciągniesz za radio, potem druga strona i masz wypięte.

[ Dodano: Wto Maj 01, 2007 5:49 pm ]
Obrazek

[ Dodano: Wto Maj 01, 2007 5:51 pm ]
Obrazek



Awatar użytkownika
hayperekpo
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2719
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 13:41
Lokalizacja: Kraków/GOP

Post autor: hayperekpo » pn maja 07, 2007 21:42

Witam! Też śmigam mk4 z 1.4 16V. 121 000 km na liczniku i puki co nie jest źle. Fakt mocy to może nie ma zbyt wiele, ale przynajmniej mało pali (6,5 l/100 według MFA). Do jazdy w 2-3 osoby to akuratnie autko. Maksymalnie wyciągłem nim 176km/h ale ECU sie wtrąciło (wszedłem na czerwony zakres obrotomierza). Nic nie cieknie. Jedynie są problemy z pompą wodną. Troche trzęsie po zapaleniu na zimnym. W czasie jazdy nic. No i ten dźwiek pracy silnika... :wink: narazie to jest taki dość jednostajny szum, który jednak bardzo różni się np. od odgłosu 1.6. Olej nie wiem czy bierze, za krótko nim jeżdżę - 3 miesiące.


Obrazek
Zanim zapytasz na PW, skorzystaj z forumowej szukajki, FAQ i wujaszka Google

Awatar użytkownika
Thug77
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: ndz paź 01, 2006 19:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Thug77 » wt maja 08, 2007 16:52

greg pisze:guti, patrz - kazdy moi gada że 1,4 nie ma osłony namasce klapy a ja mam tak samo jak ty
Ja tez mam oryginalnie w 1.4 wyciszenie silnika i osłone silnika od spodu,co do radia jak auto było kupione też byla kaseta tyle że nie taka jak w każdej IV jaką do tej pory oglądałem ale JVC z podświetleniem niebiesko czerwonym i niebyło to radio dokładane tylko JVC volkswagen(z zewnątrz normalny JVC tyle ze na klapce oprócz modelu pisało volkswagen)tak wyjechalo z salonu i było 6 głosników,do tej pory się z takim 2 gim nie spotkałem,ale zamienilem go i tak na pioneera cd w takim samym podświetleniu :) co do spalania oleju u mnie od wymiany(ok.6000km nie zjadł ani grama caly czas jest max)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 400 gości