Termostat i wentylator

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

grze693
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pn gru 05, 2005 23:01
Lokalizacja: Zduńska Wola

Termostat i wentylator

Post autor: grze693 » pt maja 04, 2007 19:45

witam
miałem spalony bezpiecznik od 3 świec żarowych - podgrzewaczy wymieniłem
i tak mam wahler termostat ale nie włożony jest na takim jak kupiłem
po włożeniu bezpiecznika jak chodzi i zostawię na wolnych to dogrzeje się do 90 nie włącza sie wentylator czyli chyba dobry ten termostat czy jednak wymienić ??? bo po co grzebać i ja sam nie wymienię bo nie mam kanału !!

[ Dodano: Pią Maj 04, 2007 19:47 ]
aha i czy nic sie nie stanie włożyłem bezpiecznik do podgrzewaczy 80a a powinien być 50 zmienić to czy zostawić bo u mnie aby go wymienić to trza taki plastik podszybia zmontować i dopiero można odchylić klapkę od bezpiecznika !!!
Ostatnio zmieniony ndz maja 13, 2007 12:33 przez grze693, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » pt maja 04, 2007 19:59

grze693 pisze:aha i czy nic sie nie stanie włożyłem bezpiecznik do podgrzewaczy 80a a powinien być 50
jak nie ma zwarcia to nie powinno się nic dziać , ale najlepiej jakby był 50A
grze693 pisze:bo u mnie aby go wymienić to trza taki plastik podszybia zmontować i dopiero można odchylić klapkę od bezpiecznika !!!
:| , dlaczego jak on wisi na ścianie grodziowej...
grze693 pisze:po włożeniu bezpiecznika jak chodzi i zostawię na wolnych to dogrzeje się do 90 nie włącza sie wentylator czyli chyba dobry ten termostat czy jednak wymienić ??? bo po co grzebać i ja sam nie wymienię bo nie mam kanału !!
jeżeli nagrzewa się do 90 i tak zostaje to jest wszystko OK



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 177 gości