Demontaz alarmu w golfie II

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Snake
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pn paź 18, 2004 01:39
Lokalizacja: Sz-N [ZS] / Londyn
Kontakt:

Demontaz alarmu w golfie II

Post autor: Snake » czw kwie 21, 2005 22:05

Sytuacja wyglada tak: wrocilem po 3 miesiacach z roboty, w domku znalazlem kluczyki od auta, ale pilot od alarmu gdzies wsiak. :(
I teraz nie moge odpalic autka. Blokada zaplonu. Mam pytanie, od czego zaczaz, czy mozna pozbyc sie samej blokady, czy poprostu usunac caly alarm wraz ze sterownikiem??? Bardzo prosze o pomoc, oraz jakies wskazowki od osob ktore to juz robily.

Alarm AMPIO, z centralka i czujnikami ruchu.


--------GOLF 2 1.8 tylko 8v w jakims RP :( + Celica `98 1.8 16v

Awatar użytkownika
MAREK 74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 990
Rejestracja: sob wrz 11, 2004 21:34
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Post autor: MAREK 74 » czw kwie 21, 2005 22:11

wywal alarm bo i tak nic z nim nie zrobisz
a swoją drogą to jak mi by wsiąkł pilot to razem z kluczami bo inaczej sie nie da


MK1 1.8GTI MK2 GTI 16V + DIGI3.2 MK2 1.8GTI + DIGI 1.75 :)

Snake
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pn paź 18, 2004 01:39
Lokalizacja: Sz-N [ZS] / Londyn
Kontakt:

Post autor: Snake » czw kwie 21, 2005 22:13

MAREK 74 pisze:wywal alarm bo i tak nic z nim nie zrobisz
a swoją drogą to jak mi by wsiąkł pilot to razem z kluczami bo inaczej sie nie da
chodzi o to ze byl odzielnie pilot i kluczyki, bo pilot troszku podlamany byl i sie nie trzyaml z kluczykami.

A od czego radzisz zaczac??, znalezc sterownik i odlaczac wsyztsko po kolei ??


--------GOLF 2 1.8 tylko 8v w jakims RP :( + Celica `98 1.8 16v

Awatar użytkownika
TYQS
Diesel Driver
Diesel Driver
Posty: 153
Rejestracja: pn lut 07, 2005 01:52
Lokalizacja: GRYFINO
Kontakt:

Post autor: TYQS » czw kwie 21, 2005 22:33

w moim alarmie jest tak (alarm wstawiany) że jak wyciągne wtyke to sie alarm wyłacza i jest przejscie na kablu do odcięcia zapłonu ;] więc narazie mozesz go poprostu odłączyć i sprubować czy on nie jest na takim przekaźniku i sprubowa poszukać tego pilota i go ewentualnie przymonterować do tych kluczyków by jusz niezaginoł :)


[img]http://i24.photobucket.com/albums/c9/Pawel_G/Logo.jpg[/img]


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/247273.html][img]http://images.spritmonitor.de/247273_5.png[/img][/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1754139#1754139]Moj goferek zawitał na forum :)[/url]

Snake
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pn paź 18, 2004 01:39
Lokalizacja: Sz-N [ZS] / Londyn
Kontakt:

Post autor: Snake » pt kwie 22, 2005 09:28

TYQS pisze:w moim alarmie jest tak (alarm wstawiany) że jak wyciągne wtyke to sie alarm wyłacza i jest przejscie na kablu do odcięcia zapłonu ;] więc narazie mozesz go poprostu odłączyć i sprubować czy on nie jest na takim przekaźniku i sprubowa poszukać tego pilota i go ewentualnie przymonterować do tych kluczyków by jusz niezaginoł :)
wtyke - masz na mysli wtyke od sterownika, dziwne pytanie ale - jestem zielony w tym temacie :)


--------GOLF 2 1.8 tylko 8v w jakims RP :( + Celica `98 1.8 16v

Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » pt kwie 22, 2005 15:15

no tak bay the way to przeważnie są 2 piloty przy 2 kompletach kluczy, ja jeden komplet mam zawsze zadekowany w domu, nawet jak kupiłem auto to niemiec dał tylko 1 kluczyk, od razu dorobiłem drugi! a alarm sam zakładałem!
pozdro


Mk3 GTI 16V ABF

kwiatekm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 14:24
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: kwiatekm » sob kwie 23, 2005 01:52

Nie ma problemu. Znajdujesz centralke i po przewodach dochodzisz do odciecia. Czy to zaplon czy pompa. Mozliwosci wiele.Moze to byc wykonane na osobnym przekazniku lub centralka ma juz wmontowany przekaznik. W tym drugim przypadku jest duzo prosciej gdzyz przewody te beda odchodzic od centralki. Laczysz je ze soba i po klopocie. Moze jeszcze syrenka. Mozesz dokupic pilota do twojej centralki i go przypisac do ukladu. Raczej kazda centralka pozwala na zapisanie conajmniej 5 pilotow. Jednoczesnie. Takze milej zabawy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 299 gości