fabryczny zamek centralny

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Norbii11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt maja 01, 2007 20:09
Lokalizacja: Braszowice
Kontakt:

Zamek Centralny

Post autor: Norbii11 » śr maja 02, 2007 09:20

Sorkii ze się wtrącam ale mam podobny problem z zamkiem centralnym... Mianowice od jakiegoś tygodnia zaczął mi świrować... Same się auto zameka nie wazne czy są kluczyki w środku czy mam je przy sobie, czy auto odpalone czy zgaszone... Nie mam zamekane na pilota bo poprzedni właścicile nie dał zapasowych kluczyków tylko ten trzeci bez niczego -sam kluczyk. wiec nawet nie wiem czy jest alarm czy nie... wiec to nie wina pilota tylko na pewno jakiegoś przekaźnika tylko gdzie on się znajduje i jak go mozna naprawić??? prosze o pomoc:) z góry dziękuje:)



tomcio12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 10, 2006 16:34
Lokalizacja: Piła

Post autor: tomcio12 » ndz lip 08, 2007 10:10

witam mam problem ze sterownikiem magicar 820 problem jest taki jak na pilocie nacisnę zamykanie to mi otwiera i odwrotnie jak otwierram to zamyka .w golfie jest centralny pneumatyczny



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz lip 08, 2007 10:16

Prawdopodobnie zamienione kable, to znaczy zamyknei podpięte pod zielony zamiast szarego, otwieranie pod szary zamiast zielonego. To podpięcie zwykle jest wykonane koło skrzynkio bezpieczników, przedniego słupka drzwiowego, lub przy pompce centrala.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

tomcio12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 10, 2006 16:34
Lokalizacja: Piła

Post autor: tomcio12 » śr lip 11, 2007 22:01

[ :okej:

[ Dodano: 11 Lip 2007 22:25 ]
jest oki dzięki



Awatar użytkownika
fasolisko
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: ndz lut 14, 2010 19:53
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: fasolisko » śr mar 17, 2010 00:04

Witam.

A u mnie problem z centralnym wygląda tak:
Pompka działa, po zakluczeniu drzwi kierowcy zamykają się drzwi pasażera i wlew paliwa. Zamykanie działa też gdy ręcznie zamknę rygielek. Przy zamykaniu słychać pracę pompki.
Niestety nie działa otwieranie. Nie słychać wcale pracy pompki. Do tego pompka jakby się zawieszała - po próbie otwarcia (nieudanej) muszę odłączyć i ponownie podłączyć wtyk do pompki żeby znowu zamykała.

dmuchałem i ssałem wężyk :helm: Przy ssaniu zamykało się wszystko ładnie a przy dość mocnym dmuchaniu wszystko ładnie się otwierało - czyli instalacja jest szczelna (tak mi się wydaje) :)

Czy w takim razie winny jest mikrostyk w zamku ? Diodka przy rygielku nie świeci się wcale.

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam serdecznie moderatora, który usunął mój temat. Tam cała sytuacja była nieco dokładniej wyjaśniona. :grrr:


Golf nie gubi oleju... On znaczy terytorium ;)
[img]http://images35.fotosik.pl/166/e9873f387123cdaa.jpg[/img]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=323908]Moje MK3 1.8 GT[/url]

kolek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 02, 2010 18:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kolek » ndz kwie 04, 2010 09:28

Witam

Ja miałem następujący problem, po przekręceniu kluczyka centralny zamek działał jak należy, tzn. domykał i otwierał wszystkie zamki jednak pompka pracowała ok 20 sekund a nie tak jak wcześniej czyli ok 3 sekund. Po wyjęciu i włożeniu ponownie bezpiecznika 21 problem zniknął. Nie wiem tylko czy tymczasowo czy na zawsze :)

Czy ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją? Co może być przyczyną?

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mavrick » ndz lip 11, 2010 09:32

Odswieze troche. Ma ktos moze z Was dokladny opis co robi kazdy kabelek w kostece przy pompce?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 620 gości