masakra po lakierowaniu. Pytanie do malarzy Plissss

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » wt maja 01, 2007 00:24

zatłuke patałachów!!!! zatłuke !! o niee niech sobie zapomna ze dam im jakies pieniadze jeszcze!!! dzieki Panowie za pomoc, piotr2, napisalem do Taza, ale widze ze jeszcze nie wszyscy spia. Ale mnie trzepie!! I jak mi powie ten fachowiec od jeb.. owiec , ktory tak mnie skrzywdziwł, ze od polerki te rysy zgina to chyba go smiechem zabije! Dzieki jeszcze raz Panowie, jutro porozdaje punciki. Ale jeszcze słyszalem ze ostra polerka moze mi spalic lakier bezbarwny. Jeden z nich cos tam buczał ze "papierek 2000 na wode i po kłopocie" ja mu kur.. pokaze kłopot!!


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Wodzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr gru 15, 2004 13:07
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Wodzu » wt maja 01, 2007 00:26

piotr2 pisze:ale prawie kazde polerowanie potem wychodzi i bedzie slad,niemam racji?
każde auto sie poleruje po lakierowaniu, no chyba ze ktoś ma naprawdę takie świetne umiejętności i dysponuje takim dobrym sprzętem :) polerowanie to nic złego sam od czasu do czasu przecieram auto pastą lekko ścierną żeby nadać mu blasku ;)



Awatar użytkownika
bambi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 17:51
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: bambi » wt maja 01, 2007 00:27

nic innego jak odebrac kaske zbic ze 2 razy po glacy i pojachac do innego pokazac jaka fuszerke odwlili poprzednicy i zapowiedziec " by sie nie powtorzyly nauki na mym aucie"



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » wt maja 01, 2007 00:29

ja wiem ze jak poleruja to po czasie to wychodzi,ale moze to lipni lakiernicy na ktorych patrze.
Wodzu pisze:am od czasu do czasu przecieram auto pastą lekko ścierną żeby nadać mu blasku
a dlaczego to powtarzasz?bo z czasem traci na blasku.



Awatar użytkownika
v.a.gmania
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 23:06
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: v.a.gmania » wt maja 01, 2007 00:34

cytrynka sie nie martw bo to jest do zrobienia ale rysy juz nie takze jeszcze raz matowanie i malowanie powiedz im ze jak to zniknie to dasz reszte kasy i juz



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » wt maja 01, 2007 00:46

v.a.gmania pisze:cytrynka sie nie martw bo to jest do zrobienia ale rysy juz nie takze jeszcze raz matowanie i malowanie powiedz im ze jak to zniknie to dasz reszte kasy i juz
nie ma innego sposobu , nie popuszcze, za malowanie maski przedniej , dwoch błotników przednich , klapy tylniej , pasa miedzy lampami z tyłu , pomalowania zderzaków na czarno struktura do zderzaków zazyczyli sobie 1000 zł, dałem im 600 bo tyle mialem w weekend. Za element liczyli sobie 180 (oprocz pasa tylnego ( 100 zł) , zderzaków ( 100 zł) , wiec 4 elementy plus te z nawiasów i progi w baranka i lakier od góry.
Zycza sobie jeszcze 400 zł jak wykonaja prace, wiec ile mam im dac za to ze powiedzmy usuna celulitis ale nie usuna rys pod lakierem ?


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
bambi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 17:51
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: bambi » wt maja 01, 2007 00:50

nie wiem jak inni sie odniosa ale jesli ktos nie umie za 1 razem to nie ma co dawac 2 szansy zwrot gotowki i jade do innego ewentualnie niech inny sie wypowie co z tego uda sie zrobic badz naprawic



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 385 gości