NIEDZIAłAJąCE śWIATłA "STOP"

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kuba82wroc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 21:41
Lokalizacja: Wrocław / Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

NIEDZIAłAJąCE śWIATłA "STOP"

Post autor: kuba82wroc » pn kwie 30, 2007 17:09

Witam...

Mam problem gdyz w moim MK3 nie swieca mi swiatla STOP i niebardzo wiem w czym tkwi problem. Zerkalem na bezpiecnzik, nawet go podmienilem ale nic nie pomoglo...zarowki oczywiscie sprawdzilem i takze sa OK! Dziwi mnie to, ze nie swieci zadna zarowka! Czy ktos moze wie co powinienem jeszcze sprawdzic? Autko dopiero kupilem i myslalem, ze to tylko zarowka....

dzieki z gory za pomoc,
Kuba



skowron134
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 29, 2007 17:49
Lokalizacja: trójmiasto

Post autor: skowron134 » pn kwie 30, 2007 17:18

kuba82wroc pisze:Mam problem gdyz w moim MK3 nie swieca mi swiatla STOP i niebardzo wiem w czym tkwi problem. Zerkalem na bezpiecnzik, nawet go podmienilem ale nic nie pomoglo...zarowki oczywiscie sprawdzilem i takze sa OK! Dziwi mnie to, ze nie swieci zadna zarowka! Czy ktos moze wie co powinienem jeszcze sprawdzic? Autko dopiero kupilem i myslalem, ze to tylko zarowka....
Witam to bedzie czujnik przy pedale hamulca ja tez to tydzien temu miałem co prawda w MK2 ale to samo bezpieczniki ok zarówki tez wiec wypiołem ten czujnik z kostki i ponaciskałem ten guzik kilka razy i podłaczyłem i smiga popróbuj albo jak nie pomorze to trzeba go wymienic jak nie bedzie poprawy to zepnij razem kabelki i jak sie zapala to wina czujnika Pozdrawiam :bajer:



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » pn kwie 30, 2007 17:27

Też myślę że trzeba do czujnika zajrzeć. Właśnie sam to nie dawno wymieniałem.



Awatar użytkownika
kuba82wroc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 21:41
Lokalizacja: Wrocław / Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: kuba82wroc » pn kwie 30, 2007 20:22

no faktycznie....wykrecilem czujnik i raz dzialal raz nie. Bede musial go zastapic nowszym.

Pozdrawiam i dzieki za porade!!!!

Kuba



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 379 gości