[mk2] Mam problem z odpaleniem nie pali na wszystkie gary

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
saba3310
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 11:23
Lokalizacja: Lędziny Grupa Śląsk ;]
Kontakt:

[mk2] Mam problem z odpaleniem nie pali na wszystkie gary

Post autor: saba3310 » śr kwie 25, 2007 18:37

Cześć
Mam problemik, kurcze i nie wiem czy to wina paliwa bo podobno tam gdzie tankowałem to chrzczą :( czy świec czy kabli. Pomijając fakt że mam Mk2 1.6 PN z falującymi obrotami. Moja bestyjka nie chce teraz palić od strzała jak to było zawsze. Muszę wcisnąć pedał gazu do końca i wtedy ledwo ledwo zaskakuje na 3 gary jakby. Pierdzi tak śmiesznie. Dopiero za którymś razem jak wyłączę silnik i załączę to zatrybi. :(:(:( Zastanawia mnie czy to może być wina modyfikacji która wprowadziłem tzn . strumienicy i przelotowego wydechu ale nie wydaje mi się. Poza tym tak jakby czuje ze nie spala mi mieszanki może to przez brak katalizatora, albo niewyregulowany silnik kurcze no nie wiem......Nie wiem i bardzo proszę o pomoc Pomóżcie Proszę Dzięki Wielkie :bigok:


Pozdrawiam Marcin;]

Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » śr kwie 25, 2007 18:47

saba3310 pisze:Pierdzi tak śmiesznie.
saba3310 pisze:(:( Zastanawia mnie czy to może być wina modyfikacji która wprowadziłem tzn . strumienicy i przelotowego wydechu
może to przez brak katalizatora,
katalizator nie wydaje mi sie aby to miało wpływ układ zapłonowy nalezałoby sprawdzić lub ??? szcelność układu dolotowego powietrza gdzies może zasysac lewe powietrze ale raczej skłaniał bym sie do sprawdzenia całego układu zapł od cewki poczawszy jak juz silni, zacznie pracowac ściagaj i za kładaj po kolei przwody WN wtdy zobaczysz czy cos się zmienia czy nie jak tak sprawedziłem kopułke która jak się okazało miała przebicia na 2



Tomek MK2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 20:08
Lokalizacja: z woj. Łódzkiego

Post autor: Tomek MK2 » śr kwie 25, 2007 19:29

Tez tak miałem Okazało sie ze wężyk który jest podłączony do silniczka krokowego był "trafiony" ;) Po wymianie wszystko sie ustabilizowało



Awatar użytkownika
saba3310
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 11:23
Lokalizacja: Lędziny Grupa Śląsk ;]
Kontakt:

Post autor: saba3310 » czw kwie 26, 2007 14:13

Rozumiem oki bede szykał krok po kroku może trafie .....:P Dziękuje


Pozdrawiam Marcin;]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 433 gości