Przekładnia kierownicza od B4 do MK4

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Pysiek13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt sty 09, 2007 11:15
Lokalizacja: Łańcut

Przekładnia kierownicza od B4 do MK4

Post autor: Pysiek13 » sob kwie 21, 2007 20:44

Witam jak w temacie może ktoś wie czy do MK4 podejdzie maglownica od Passata B4???



Cikczak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wt sty 24, 2006 14:11
Lokalizacja: Wrocław/Przemyśl
Kontakt:

Post autor: Cikczak » sob kwie 21, 2007 22:31

Pysiek13 widzę, że mamy chyba te same problemy: jak nie "luźna" kolumna to znowu przekładnia. Dzisiaj przy wymianie oleju zauważyłem, że maglownica zaczyna puszczać :crazy:



Awatar użytkownika
Pysiek13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt sty 09, 2007 11:15
Lokalizacja: Łańcut

Przekładnia

Post autor: Pysiek13 » ndz kwie 22, 2007 05:57

jeżeli zauważyłeś przeciek z maglownicy to nawet się nie zastanawiaj trzeba to jak najszybciej zrobić. W moim przypadku wyciek był praktycznie niezauważalny do momętu kiedy wspomaganie zaczęło wyć z braku plynu a po uzupełnieniu i kilku *#cenzura#* kierownicą na miejscu, zrobila się kałuża pod autem. W MK4 nie można ściągnąć paska napędzającego pąpę tak jak w MK3 a szkoda ..... Pozdrawiam...



Cikczak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wt sty 24, 2006 14:11
Lokalizacja: Wrocław/Przemyśl
Kontakt:

Post autor: Cikczak » ndz kwie 22, 2007 12:19

Wiem, wiem. Już przerabiałem to w tamtym roku. Dałem do regeneracji i znowu szlag trafił uszczelniacze w tym samym miejscu. Zastanawiam się co robić: czy regenerować jeszcze raz (o ile się da) czy może kupić jakąś używkę (tyle że tu też nie będę miał gwarancji ile pochodzi) czy może kupić nówkę z 2-letnią gwarancją??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 267 gości