Jak przyciemnić tylna szybe w Golfie II???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Jak przyciemnić tylna szybe w Golfie II???

Post autor: Cobra » sob kwie 16, 2005 13:45

Witam!Panowie prosilbym o pomoc w przyciemnieniu tylnej szyby.Popelnilem glupi blad jak oklejalem ta szybe i chcialem okleic 1 paskeim foili.Zniszczylem tylko folie bo to jest niemozliwe,szyba jest troszke wypukla.I to co udalo sie fajnie nakleić zostawilem a dolna czesc odciełem.Dokleilem pozniej 2 pasek tylko ze..widac mi teraz na szybie szpare!!!jak ja zlikwidowac???juz starałem sie kleic aby wszystko bylo na tych kabelkach od ogrzewania szyby ale tonic niedalo



strong

najlepiej wyciągnąć szybe :-)

Post autor: strong » pn kwie 18, 2005 15:40

Najlepiej wyciągnij całą szybe :-) Mi sie udało bez problemu przykleić folie w jednym kawałku bez wyciągania szyby , ale miałem problem przy doklejaniu przy uszczelce, bo folia traciła lepkość i powstały małe bąble :-)



Awatar użytkownika
malutki gti
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: pt lis 05, 2004 23:37
Lokalizacja: >>>GLIWICE
Kontakt:

Post autor: malutki gti » pn kwie 18, 2005 17:45

siemanko najlepiej wyciag szybe sciagnij z niej stara folie i kup duza folje ona jest szeroka i starcza jeden pasek na cala szybe dobrze wyczysc szybe i sciemniaj ja na mokro szyba w mk 2 jest prosta dos sciemnienia a na rantach gdzie wchodzi uszczelka musisz wyciac folie zeby nie wchodzila w uszczelke tak jest najlepiej ja tak robilem u siebie i jest wszytko cacy pozdrowka


UCZUCIA ZAGUBILEM UTRACILEM TO CO PIEKNE :(

Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cobra » pn kwie 18, 2005 22:50

Dzieki bardzo za wszystkie podpowiedzi >myslalem ze nietylko ja mam taki problem z tylna szyba ale widze ze sie da okleic 1 paskiem:-)bede musial zawalczyc jeszcze raz:-)Raczej bede sie staral niewyciągać tylniej szyby wole nieryzykowac wiem ze tak tez sie da:-) jeszcze ra zdizeki wszystkim pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 365 gości