podczas jazdy gasnie mi silnik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dlugi_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: śr paź 04, 2006 22:53
Lokalizacja: Cz - Dz

Post autor: dlugi_ » wt kwie 17, 2007 19:48

No ja miałem heh czasem dalej mam taki sam problem. Mam 1,6 RF Gaźnik 2E2 bez gazu, wymieniłem kable WN, świece (NGK), kopółke, palec, filtr paliwa, po drodze wymieniłem jeszcze uszczelke pod głowica z własnej nieuwagi :/ i akumulator, węzyki podciśnieniowe sa stare ale te słaczki na nich wygladajace jak szmaciane (w środku jest guma wiem wiem:)) też wymieniłem. Autko gasło czasem na trasie jade daleko średnio 130km/h dojeżdżam do świateł wbijam sprzegło i widze że autko umarło ale odpala odrazu na rys bez problemu. Dzieje sie to bardzo żądko ale sie zdaża. Juz sie z tym pogodziłem:P

Aha mam takie pytanko poza konkursem bo po co zakładać nowy temat. Urwałem tłumnik mam tylko rółe z katalizatorem i jak sie wmontuje pod autko to czuje na np. ręce że lekko pryska tak jak by nie wypalał całej benzynki. Powiedzcie mi gdzie na 2E2 zmienia sie skład mieszanki, bo musze dać uborzsza a nie wiem czym mam krecić:P



Dimateo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 15:27
Lokalizacja: Łaziska

Post autor: Dimateo » czw kwie 19, 2007 17:58

i jak marian_ wiesz może już co u Ciebie było powodem ?



ciaou
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 22, 2007 23:31
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Post autor: ciaou » pt cze 22, 2007 23:41

Witam
Mam podobny problem. POsiadam Golfa 3 tdi variant. Samochód od dłuższego czasu wykazuje podobne objawy, czyli gaśnie podczas jazdy. Po ok 30 sekundach - 1min. samochód odpala. Najczęściej ten problem występuje przy początkowej fazie jazdy tzn. jakieś 5-10 min. pracy silnika. Wymieniełem czujnik halla, filtr paliwa, i problem dalej wystepuje. Prosze o pomoc co może być powodem tej awarii.


Piotr

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 294 gości