Czy jest w serii wiązka pod elektryczne szyby?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
muszkin
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn kwie 16, 2007 17:29
Lokalizacja: Sosnowiec

Czy jest w serii wiązka pod elektryczne szyby?

Post autor: muszkin » pn kwie 16, 2007 17:59

Witam! Jestem tu nowy i potrzebuje waszej pomocy. Mam zamiar kupić mkIII (jeśli ma ktoś do sprzedania w cenie do 7000, 7500 to proszę onfo z nr tel na priv) i może być tak że znajdę ładny egzemplarz (możenawet dzisiaj pojadę obejrzeć) ale bez elektrycznych szyb i będę chciał je założyć. Z tąd moje pytanie: czy w golfie mkIII była seryjnie instalacja pod elektryczne szybki (czy sa wiązki kabli z wtyczkami i miejsce na bezpiecznik)??? Z góry dzieki za odpowiedź.

MODERATORÓW PROSZE O WYROZUMIAŁOŚĆ. Użyłem opcji szukaj ale nie mam jak przejżeć tych 295 tematów bo mam ograniczony dostęp do netu a właśnie mam zamiar jechać obejżeć 2.0 8v i zalezy mi na konkretnej treściwej odpowiedzi. Potem temat można usunąć. Dziękuję i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony wt kwie 17, 2007 14:50 przez muszkin, łącznie zmieniany 1 raz.


Czarny gofer MK3 z mułkiem pod maską :P

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » pn kwie 16, 2007 18:15

muszkin pisze:Z tąd moje pytanie: czy w golfie mkIII była seryjnie instalacja pod elektryczne szybki (czy sa wiązki kabli z wtyczkami i miejsce na bezpiecznik)???
Z tego co wiem to niestety nie,ale można kupić wszystko i założyć..



Awatar użytkownika
muszkin
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn kwie 16, 2007 17:29
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: muszkin » wt kwie 17, 2007 08:53

Dzięki bongo za odpowiedź. No to trzeba szukać z elektryką bo z tego co widzę sprawdzając alledrogo ;) to rzadko się zdarza cała instalacja. Jeszcze raz dzięki.


Czarny gofer MK3 z mułkiem pod maską :P

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 142 gości