Problem - nikt nie wie o co chodzi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

orzel23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr mar 21, 2007 20:38
Lokalizacja: PL

Problem - nikt nie wie o co chodzi

Post autor: orzel23 » sob kwie 14, 2007 21:11

Witam

Auto: Vw Golf 1.6 16V 2001

Raz juz przedstawialem problem z moim autem jednak nie uzyskalem odp, jako osoba mocno zdesperowana napisze wiec jeszcze raz.
Jezdze po warsztatach i nikt mi nie moze pomoc. Nikt nie wie co jest nie tak. A wiec: na biegu jalowym jak samochod ma juz swoja optymalna temp. zaczyna nie rowno chodzic, ma za niskie obroty - 600 rpm/m, caly sie trzesie. Raz na jakis czas wyskakuje blad cheeck engine - samochod przestaje palic na jeden cylinder. Musze go wylaczyc na kilka min i pozniej jes OK. Na komputerze wyskakuje blad na 3 cylindrze - cewka zaplonowa - byla wymieniana na nowa, nic nie pomoglo - takie same problemy.
Czy wiecie co moze byc nie tak? Ew zaklad gdzie mogli by mi pomoc (trojmiasto)
Z gory bardzo dziekuje.



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » sob kwie 14, 2007 21:16

Kiedy ja jestem zdesperowany, jadę do ASO
Próbowałeś tam? Czasami im się uda zaradzić
Nie bywałem często, ale jak na razie w dwóch przypadkach naprawdę pomogli mi



orzel23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr mar 21, 2007 20:38
Lokalizacja: PL

Post autor: orzel23 » sob kwie 14, 2007 21:25

Jestem zdesperowany do tego stopnia, ze faktycznie chyba tam pojade. Boje sie tylko, ze nie pomoga, a beda kazali zaplacic jak za zboze



greg

Post autor: greg » sob kwie 14, 2007 22:10

orzel23 pisze:Boje sie tylko, ze nie pomoga, a beda kazali zaplacic jak za zboze
jak nbie zrobia to nie płacisz - bo zgłaszajac samochód z usterką żeby obciażyć kosztami muszą naprawić.
orzel23 pisze:Raz na jakis czas wyskakuje blad cheeck engine - samochod przestaje palic na jeden cylinder. Musze go wylaczyc na kilka min i pozniej jes OK. Na komputerze wyskakuje blad na 3 cylindrze - cewka zaplonowa - byla wymieniana na nowa, nic nie pomoglo - takie same problemy.
wskazuje to moze nie na cewkę a na zasilanie cewki - należałoby sprawdzić przewody dochodzące do niej.
orzel23 pisze:ma za niskie obroty - 600 rpm/m, caly sie trzesie.
to znowu wskazuje n awypadanie jednego zapłonu czyli cewkę



orzel23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr mar 21, 2007 20:38
Lokalizacja: PL

Post autor: orzel23 » sob kwie 14, 2007 22:56

tylko ze silnik ten nie posiada kabli zaplonowych, jedynie przewody ida do komputera.

A co do serwisu: podlaczenie vaga, spr. roznych rzeczy - to wszystko u nich kosztuje



greg

Post autor: greg » sob kwie 14, 2007 22:59

orzel23 pisze:tylko ze silnik ten nie posiada kabli zaplonowych, jedynie przewody ida do komputera.
no to przeciez napisałem ze do każdej cewki idą kable.... a cewki masz na każdej świecy pewnikiem no nie????



orzel23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr mar 21, 2007 20:38
Lokalizacja: PL

Post autor: orzel23 » sob kwie 14, 2007 23:08

zgadza sie



greg

Post autor: greg » sob kwie 14, 2007 23:11

zgadza sie
czyli należy sprawdzić przewód idący do 3 cewki



Rutazz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: pn lut 05, 2007 00:28
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Rutazz » sob kwie 14, 2007 23:12

orzel23 pisze:Jestem zdesperowany do tego stopnia, ze faktycznie chyba tam pojade. Boje sie tylko, ze nie pomoga, a beda kazali zaplacic jak za zboze

hmm
w takiej sytuacji jedź do boscha w chwaszczynie
co by nie mówic mają tam pojęcie i raczej napewno naprawią
tyle że skasowac to oni potrafią.....



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 276 gości