ATE Powerdisc co o nich sadzicie?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
LCQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 491
Rejestracja: sob sty 27, 2007 08:08
Lokalizacja: z kutego tłoka...

ATE Powerdisc co o nich sadzicie?

Post autor: LCQ » wt kwie 10, 2007 23:59

czesc

Zakupiłem dzisiaj tarcze i je zamontowałem odrazu ,narazie chyba sie docieraja i ukladaja klocki bo hamuja ale nie efektownie ,mam je z klockami ferodo premier ,wczesniej mialem Juridy dobre byly ale wytarlem je po 8 tys km ,i mam pytanie jak Wam sie sprawdzały te ATE PD oczywiście kto je miał i z jakimi klockami??jakieś zastrzeżenia do nich itp

Dzięki

Pozdr :okej:
Ostatnio zmieniony śr kwie 11, 2007 12:23 przez LCQ, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
marek2907
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2610
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:21
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: marek2907 » śr kwie 11, 2007 00:21

bardzo dobry zestawik
poczekaj aż się wszystko dotrze
będzie hulać :bigok:


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53320][img]http://i128.photobucket.com/albums/p180/marek2907/forum2.jpg[/img][/url]
:gora: KLIKNIJ :gora:
[size=200][b]wszystko na 1 stronie[/b][/size]

-one-
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: ndz paź 23, 2005 22:12
Lokalizacja: W-wa

Post autor: -one- » śr kwie 11, 2007 00:33

lipa....
docierały się, docierały, aż po 15tyś. przetarły (czytaj skończyły rowki)
i to na zwykłych klockach ATE.
zmieniłem i nareszcie wiem że mam hamulce
ale to tylko moja subiektywna opinia, tobie życzę lepszych doświadczeń :bajer:


143@318 / 170@384 by Diagtronik

Awatar użytkownika
LCQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 491
Rejestracja: sob sty 27, 2007 08:08
Lokalizacja: z kutego tłoka...

Post autor: LCQ » śr kwie 11, 2007 01:26

Widze że odmienne zdania :grin: ,ostatnio sporo czytałem o Brembo Maxach i Ate PD i w sumie więcej osób było za Ate PD ,miał ktoś jeszcze podobny zestaw??????


Pozdr4All :grin:



mmaarriiaann
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: śr lut 28, 2007 02:53
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: mmaarriiaann » śr kwie 11, 2007 02:09

Witam!
Śmigam na ATE (komplecik) zalozylem wszystko za jednym zamachem. Poczatki byly przerazajace, chamulce mialem gorsze niz na starych wyeksploatowanych podzespolach.
Po okolo 1000 km jezdzenia jak ........ wiecie co mam na mysli :bajer: jak juz ulozylo sie wszystko i dotarlo tak jak trzeba to teraz jak daje po champlach to musze kukac zeby za mna czasem za blisko nikt nie jechal zeby sie nie przykleil do mnie :okej:
chamulce to nasze bezpieczenstwo, wiec pakujcie w swoje goferki dobre zestawy :chytry:
Do przodu wsadzilem o rozmiar wieksze tarcze co wydaje mi sie ze moze wyjsc tylko na dobre. Na przegladzie gosciu sie zdziwil :grin:
ogolnie jestem zadowolony z ATE
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
LCQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 491
Rejestracja: sob sty 27, 2007 08:08
Lokalizacja: z kutego tłoka...

Post autor: LCQ » śr kwie 11, 2007 02:52

mmaarriiaann pisze:Witam!
Śmigam na ATE (komplecik) zalozylem wszystko za jednym zamachem. Poczatki byly przerazajace, chamulce mialem gorsze niz na starych wyeksploatowanych podzespolach.
Po okolo 1000 km jezdzenia jak ........ wiecie co mam na mysli :bajer: jak juz ulozylo sie wszystko i dotarlo tak jak trzeba to teraz jak daje po champlach to musze kukac zeby za mna czasem za blisko nikt nie jechal zeby sie nie przykleil do mnie :okej:
chamulce to nasze bezpieczenstwo, wiec pakujcie w swoje goferki dobre zestawy :chytry:
Do przodu wsadzilem o rozmiar wieksze tarcze co wydaje mi sie ze moze wyjsc tylko na dobre. Na przegladzie gosciu sie zdziwil :grin:
ogolnie jestem zadowolony z ATE
Pozdrawiam
Mam nadzieje że tak będzie :grin:

Pozdr



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 381 gości