wlaczniki elektrycznych szyb [mk2]

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gipson

wlaczniki elektrycznych szyb [mk2]

Post autor: gipson » czw kwie 14, 2005 00:41

Witam
byc moze kupie od kumpla uniwersalne silniki do otwierania szyb. Jesli efekt ich pracy bedzie zadowalajacy.. Ale do rzeczy. U mnie nad popielniczka jest malutka poleczka (pasuje akurat na fajki :D ) I to chyba wlasnie tam byly wlaczniki sterowania szybami. Czy zeby zaslepic ta poleczke trzeba wymieniac cala konsole srodkowa? Czy moze sa jakies wkladki? A moze macie pomysly na wygodne umieszczenie przyciskow sterowania szybami w innym miejscu (ta poleczka bardzo mi pasuje :) )



Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » czw kwie 14, 2005 02:19

włuz tam gdzie powinny być... czyli w te takie raczki na drzwiach czy jakto sie tam nazywa.. :)
ale za wajchą od skrzyni jak masz te wkąłdki na monety.. to tam wstaw... :)


Obrazek

gipson

Post autor: gipson » czw kwie 14, 2005 11:59

Gdzie w raczki w drzwiach? Przeciez te raczki sa za waskie..



Awatar użytkownika
Strefa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pt lis 12, 2004 17:06
Lokalizacja: D.Śląsk
Kontakt:

Post autor: Strefa » czw kwie 14, 2005 12:20

a do tego fabryczne miejsce z przodu jest nad popielniczka,zamiast wneki jest zaslepka na przyciski,a z tylu auta elektryka(przyciski) montowane byly w tapicerce drzwi



Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » czw kwie 14, 2005 13:19

Quatro7, pomyliłeś mk2 z mk3.



Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » czw kwie 14, 2005 15:34

jakby pokombinwać to napewno cis jakos sie w drzwiach zrobi :) moze być np z boku tego takeigo na drzwiach i kciukiem obsługa :D


Obrazek

MaLiBU
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 549
Rejestracja: czw gru 16, 2004 22:56
Lokalizacja: W-wa/Radom
Kontakt:

Re: wlaczniki elektrycznych szyb [mk2]

Post autor: MaLiBU » czw kwie 14, 2005 21:58

gipson pisze:Witam
byc moze kupie od kumpla uniwersalne silniki do otwierania szyb. Jesli efekt ich pracy bedzie zadowalajacy.. Ale do rzeczy. U mnie nad popielniczka jest malutka poleczka (pasuje akurat na fajki :D ) I to chyba wlasnie tam byly wlaczniki sterowania szybami. Czy zeby zaslepic ta poleczke trzeba wymieniac cala konsole srodkowa? Czy moze sa jakies wkladki? A moze macie pomysly na wygodne umieszczenie przyciskow sterowania szybami w innym miejscu (ta poleczka bardzo mi pasuje :) )
cala konsola jest inna.... mam jedna na zapasie ale nie oddam...
ewentualnie mozna pokombinowac z raczkami od passata B3 ale troche rzezbic trzeba...


[b][color=blue]Volkswagen Klub Polska #107[/color][/b][b] | Frakcja Member | VW Silesia Club[/b]
[b][color=czerwony][url]http://www.majoVWka.pl/[/url][/color][/b]
[img]http://malibu.vwgolf.pl/malibu4.jpg[/img]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 381 gości