Przednie wycieraczki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pepsi000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 23:03
Lokalizacja: Siewierz

Przednie wycieraczki

Post autor: pepsi000 » pn kwie 09, 2007 22:04

Witam
mam mały problem z wycieraczkami przednimi ;/ a natomiast jak je włączam to gdy po wyłączeniu po zrobieniu obrotu zatrzymują się w połowie szyby albo pod koniec, po prostu nie wracają na swoje miejsce na dole szyby...
Czym to może być spowodowane i jak to usunąć ewentualnie?
dziękuje z góry i pozdrawiam



jaca23
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: wt lut 27, 2007 22:27
Lokalizacja: Łuków

Post autor: jaca23 » pn kwie 09, 2007 22:09

to w silniku od wycieraczek leży przyczyna. w golfie nigdy tam nie rozbierałem ale u brata w mazdzie tak było, elektryk powiedział ze silnik do wymiany , ale ja rozebrałem i tam taki styk sie upalił... podgiołem go i działa:)



pepsi000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 23:03
Lokalizacja: Siewierz

Post autor: pepsi000 » pn kwie 09, 2007 22:10

oki dziex za info ;)) jutro jak wrócę z pracy to zobaczę co tam jest grane z tym dokładnie...



SlawekM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob gru 18, 2004 19:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: SlawekM » pn kwie 09, 2007 22:40

zacznij od rozebrania, wyczyszczenia i nasmarowania mechanizmu wycieraczek - u mnie to był problem



jaca23
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: wt lut 27, 2007 22:27
Lokalizacja: Łuków

Post autor: jaca23 » pn kwie 09, 2007 22:41

wyciąga sie to w miare latwo. W sobote u siebie rozbierałem i sobie smarowałem bo mi sie zacinały. Wskazówka - nie wiem czy tak jest zawsze ale mi ten cały mechanizm za nic nie chciał wyjsc tam spod "parapetu" i wyszedł dopiero jak włączyłem wycieraczki na chwilke i wyłączyłem kluczykiem w takiej pozycji gdy wycieraczki stoją w pionie i wtedy dopiero to wylazło...
trzeba porozkręcać i sie przyjżeć musle że przyczyne będzie łatwo zauważyc. jezeli sie myle to zaraz powinien mnie jakiś kolega poprawić... ale raczej nie

powodzenia...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 438 gości