Zgrzyty w skrzyni.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

hexian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 04:38
Lokalizacja: Przemyśl

Zgrzyty w skrzyni.

Post autor: hexian » pn kwie 09, 2007 05:38

Witam
Problem pojawił się jakiś czas temu.Podczasz ruszania (nie za każdym razem) słychac jakieś zgrzyty w skrzyni.Najczęściej jest to przy ruszaniu "pod górkę".Mam nadzieję że to nic poważnego. Mam zamiar ruszyc w trasę (1380 )km w jedną stronę, więc mam obawy.
GolfII 89r.



Busek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 15:03
Lokalizacja: Barcin

Re: Zgrzyty w skrzyni.

Post autor: Busek » pn kwie 09, 2007 07:51

hexian pisze:Witam
Problem pojawił się jakiś czas temu.Podczasz ruszania (nie za każdym razem) słychac jakieś zgrzyty w skrzyni.Najczęściej jest to przy ruszaniu "pod górkę".Mam nadzieję że to nic poważnego. Mam zamiar ruszyc w trasę (1380 )km w jedną stronę, więc mam obawy.
GolfII 8

9r.
zalezy jakie to zgrzyty sa lepiej jedz do mechanika i niech sie przejedzie pod gorke sam stwierdzi co to?! moze to nic powarznego mialem kiedys skrzynie przestawiona iasz mi sie plywak wyrobil ten plastik ja ogolnie wlasnie wrocilem do domu wesolych Swiat!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 09 Kwi 2007 07:52 ]
hexian pisze:Witam
Problem pojawił się jakiś czas temu.Podczasz ruszania (nie za każdym razem) słychac jakieś zgrzyty w skrzyni.Najczęściej jest to przy ruszaniu "pod górkę".Mam nadzieję że to nic poważnego. Mam zamiar ruszyc w trasę (1380 )km w jedną stronę, więc mam obawy.
GolfII 8

9r.
zalezy jakie to zgrzyty sa lepiej jedz do mechanika i niech sie przejedzie pod gorke sam stwierdzi co to?! moze to nic powarznego mialem kiedys skrzynie przestawiona iasz mi sie plywak wyrobil ten plastik ja ogolnie wlasnie wrocilem do domu wesolych Swiat!!!!!!!!!!!!!!!!



Awatar użytkownika
MarcoVW
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 962
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MarcoVW » pn kwie 09, 2007 09:18

synchronizator w skrzyni do robienia :panna:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 339 gości