Czas schnięcia lakieru?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ladymonia
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: czw lis 16, 2006 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Czas schnięcia lakieru?

Post autor: ladymonia » sob kwie 07, 2007 13:42

Witam! Ile czasu przy takiej tepmeraturze jaka jest od paru dni potrzebuje lakier żeby wyscnąc i żeby mozna go było spoleować? Oddałam kumplowi do poprawek mojego Golfierka niesety cały czas mu sie to przedłuża poprawki typu nadkola i drzwi pomalował w środe a dzisiaj malował tylko klape, jade go dziaij odebrać ale powiedział mi zeby przyjechać do niego za tydzień na spolerowanie odkurzu no i oczywiście całego samochodu. Zastanawiam sie tylko czy nie można by juz było spolerowac go dzisiaj juz po 3 dniach od malowania? Oczywiście nie mysle o klapie która była dzisiaj malowana tylko o reszcie samochodu. Jak myslicie?



MZiobro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 969
Rejestracja: śr sty 17, 2007 23:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: MZiobro » sob kwie 07, 2007 14:00

ja mysle zebys poczekal z tydzien....jak nie troszke dluzej.....



Awatar użytkownika
krzysiupl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: śr lis 01, 2006 13:01
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

Post autor: krzysiupl » sob kwie 07, 2007 14:06

ja tez bym poczekał lakier musi dobrze wyschnac i stwardniec zeby go polerowac, ja tez tak miałem i odebrałem wczesniej troche pojezdziłem a po tygodniu oddałem do polerki i było git



ladymonia
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: czw lis 16, 2006 09:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ladymonia » wt kwie 10, 2007 11:18

Dzięki za odpowiedzi :grin: Samochodzik odebrałam :D poczekam tydzień i pojade do polerki. Golfier wygląda super oprócz tego, że zaczeło podać w sobote i zostały małe plamki po deszczu ale to raczej zejdzie jak sie go papierkiem przetrze i wypoleruje (mam taka nadzieje). Może doradzicie jakiej firmy paste do polerowania kupić? Wiem że ma to byc G3 i papier 1000 lub 1500.



Awatar użytkownika
kokos_bp
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: śr mar 28, 2007 21:29
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Post autor: kokos_bp » pn kwie 16, 2007 22:19

papier jak już to 2000 ale jeśli nie ma zacieków to myślę że bez papierku się obędzie :bajer:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 256 gości