Muli go nie wkręca sie na obroty !!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Burza Jr

Muli go nie wkręca sie na obroty !!

Post autor: Burza Jr » śr kwie 04, 2007 22:24

No wiec panowie pomału trace cierpliwośc i szlag mnie juz trafia ... mam problem z moim GTI odkąd odebrałem go od lakiernika, auto stało 2 tygonie bez małą nie palone odpięty aku etc, no i oczywiście umyty silnik po całym malowaniu :/ w czasie gdy auto stalo skorzystalem z czasu i zdemontowałem pzrepustnice czysczać ja itp potem wszystko zostało złorzone nadszedł czas wyjazdu odpalam auto i nie chce wogole chodzic !
jak daje mu gazu na wolnych to sie w miare kwręca ale jak juz jade to wogole nie reaguje na gaz daje mu a on tylko bulknie strzeli z wydechu i amen !
Teraz tak powiem ci juz zostało sprawdzone Świece maja 2 meisiące i sa ok suche nie jest zlany i nie sa pokrzywione ani nic, kable Beru kupiłem wczoraj nówki, zapłon ok, rozdrząd nie przeskoczył, przepustnica i przepływomierz wypięte z Passata B4 z silnikiem 2.0 ADY i nic to nie pomogło dalej to samo muł jak nie wiem, dodam tylko że juz raz kiedys miałem naprawiany komputer :/ i chyba tylko on pozostał że znowu go szlag trafił po tym jak mi umył silnik jak sądzicie ??
I następnie pytanie bo mam 2 koputer wyciagniety z silnika w angli i na nim jest rok 96 a z moich informacji w 96 juz wychodził nie ADY tylko AGG i czy podejdzie mi sterownik z AGG ??
Pozdro i prosze o pomoc to pilne !
Ostatnio zmieniony czw kwie 05, 2007 09:11 przez Burza Jr, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » śr kwie 04, 2007 22:35

teoria etki:

ady 95: 037 906 025 Q i 037 906 025 P

agg (od 96): 037 906 025 R

mozna spróbowac...


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Burza Jr

Post autor: Burza Jr » śr kwie 04, 2007 23:12

djtom pisze:
agg (od 96): 037 906 025 R

mozna spróbowac...
No dokładnie taki mam pytanie tylko czy spasuje ... wtrysk simos jest w ADY i AGG wiec nie widze problemu z spasowaniem chyba ...



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » czw kwie 05, 2007 06:41

w obu niby taki sam wtrysk - Simos 4S. spróbuj, najwyzej nie odpali.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
Marihuana Man
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lut 03, 2005 22:54
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: [Golf mk III] Muli go nie wkręca sie na obroty !!

Post autor: Marihuana Man » czw kwie 05, 2007 07:21

Burza Jr pisze: dodam tylko że juz raz kiedys miałem naprawiany komputer :/ i chyba tylko on pozostał że znowu go szlag trafił po tym jak mi umył silnik jak sądzicie ??
A ja tradycyjnie w ADY proponuje sprawdzić czujnik obrotów wału (hallowy na wale). Znajduje się on w bloku silnika za poduszką silnika. Sprawdz przede wszystkim przewód tego czuknika który idzie aż do przodu silnika nad pompe wody...Lubi on gnić jak również wtyczka którą jest zakończony.


[img]http://dvprogram.pl/vw.jpg[/img]

Burza Jr

Post autor: Burza Jr » czw kwie 05, 2007 08:59

Dzięki sprawdze to też :bigok:



Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » czw kwie 05, 2007 22:23

witam, tez mam problem z autkiem. gasnie mi w czasie jazdy a potme nei chce odpalic. napiecie do cewki dochodzi ale nie ma napiecia na wtyczce co idzie do czujnika halla. jak sie pojawi napiecie tam to autko odpala. Czy ta wtyczna idzie od komputera sterujacego i to tam mam szukac uszkodzen??



kluuzi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 06:35
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: kluuzi » pt kwie 06, 2007 13:07

a moze po prostu to wszystko wina paska rozrzadu, kilka dni temu przerobilem ten temat u mechanika, uwazalem ze wymiana rozrzadu to ostateczna wersja - wg zapewnien innego mechanika, bo uwazal ze silnik w innym przypadku po prostu by latal drgal i wogole, a to sie okazalo (po wymianie prawie wszystkiego procz komputera i halla ze to jednak rozrzad, auto odzyskalo niedosc ze moc, to obroty sa rowne, nie przygasa i nie zamula.
Wiec, moze sprawdz rozrzad!\pozdro
:bigok:



Awatar użytkownika
Marihuana Man
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lut 03, 2005 22:54
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Marihuana Man » pt kwie 06, 2007 14:20

Kapibara pisze:Czy ta wtyczna idzie od komputera sterujacego i to tam mam szukac uszkodzen??
Zdecydowanie tak....


[img]http://dvprogram.pl/vw.jpg[/img]

slawek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn mar 05, 2007 18:42
Lokalizacja: zdziechowice
Kontakt:

Post autor: slawek » pt kwie 06, 2007 14:26

ja mam propozycje poniewarz mialem ten sam problem wyciagnij filter powietrza i pod nim jest taka klapka otwierana przez podcisnienie zdejmij wezyk ktory tam dochodzi bedzie lepiej o jakies 100procet


slawek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 157 gości