Termometr

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » śr kwie 04, 2007 09:11

lasot pisze:Świetny termometr (gdzie go dostałeś - też taki chcę) :food:
dołączam się do pytania.....termometr extra.



mobil01
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 298
Rejestracja: wt maja 03, 2005 11:59
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Post autor: mobil01 » śr kwie 04, 2007 09:21

no właśnie miś fazi, pochwal się skąd wziąłeś to cudeńko że ci tak idealnie spasowało .... ciekawi mnie ten trójkącik ... podłączyłeś sobie tam awaryjne ??? Swietna sprawa jak dużo się po mieście jezdzi ..... :)


Szacuneczek dla wszystkich auto maniaków - takich jak ja :-)

moje MK3

Awatar użytkownika
LASOT-A
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: czw mar 09, 2006 13:30
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: LASOT-A » śr kwie 04, 2007 09:31

mobil01 pisze:.... ciekawi mnie ten trójkącik ... podłączyłeś sobie tam awaryjne ???
Bez urazy ale ten trójkoncik to już "choinka" jest nad kierownicą i wystarczy.


Brillantschwartz perleffect - LA9V
Jeżdże nisko, leże na glebie, grunt to zawieszenie... Jedziesz?

mobil01
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 298
Rejestracja: wt maja 03, 2005 11:59
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Post autor: mobil01 » śr kwie 04, 2007 09:45

lasot, ja np. jestem kierowcą - rozwożę żarcie po mieście i czasmi naprawdę sie ostro wpycham a jeszcze częściej wpuszczją mnie do ruchu, wtedy zawsze wypada podziękować a przyjmuje się że robi się to awaryjnymi... w pracy jeżdżę renault Kangoo i awaryjne mam na desce.... a jak śmigam golfem to mam czasem problem żeby włożyć tam rękę za kierownicę i podziękować (bo już mam taki nawyk) sam się zastanawiam żeby przełożyć sobie awaryjne w inne miejsce...


Szacuneczek dla wszystkich auto maniaków - takich jak ja :-)

moje MK3

Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » śr kwie 04, 2007 13:35

lasot pisze:
mobil01 pisze:.... ciekawi mnie ten trójkącik ... podłączyłeś sobie tam awaryjne ???
Bez urazy ale ten trójkoncik to już "choinka" jest nad kierownicą i wystarczy.
nie uraziłeś mnie , ja nie widze nic z choinki , a próbowałeś dziękować komuś w czasie jazdy orginalnymi awaryjnymi ? ja próbowałem to wylądowałbym w rowie , a co do termometru to jest taki jak Wy macie z hipermarketu za 15 zł tyle ze obudowe dopasowywałem sam , orginalne są tylko flaki ze środka

[ Dodano: 04 Kwi 2007 13:45 ]
awaryjne nad kierownicą to najgłupsza rzecz jaką mogli wymyślic konstruktorzy VW nie licząc mocowania rozrusznika razem z łapą trzymającą silnik , oraz zamocowania wentylatora chłodnicy



Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » śr kwie 04, 2007 14:15

miś fazi pisze:termometru to jest taki jak Wy macie z hipermarketu za 15 zł tyle ze obudowe dopasowywałem sam , orginalne są tylko flaki ze środka
Ja jeszcze żadnego takiego u siebie nie widziałem #-o ..., a z czego wykonałes obudowę ?? bo widzę , że jest tam jakaś dioda i włącznik :-k ??



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » śr kwie 04, 2007 14:56

to jest orginalne , jak temperatura na zewnątrz jest około 2 stopni to dioda miga i piszczy buzer , to jest sygnał ze moze byc gołoledż

[ Dodano: 04 Kwi 2007 14:59 ]
obudowe zrobiłem z czarnego plastiku , są w sklepach elektronicznych orginalne obudowy do różnych urządzeń , to właśnie z tego jest zrobione tylko pasuje dobrac fakture plastiku do pozostałych plastików , i tu jest największy problem



Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » śr kwie 04, 2007 16:04

to jest orginalne , jak temperatura na zewnątrz jest około 2 stopni to dioda miga i piszczy buzer , to jest sygnał ze moze byc gołoledż

[ Dodano: 04 Kwi 2007 14:59 ]
obudowe zrobiłem z czarnego plastiku , są w sklepach elektronicznych orginalne obudowy do różnych urządzeń , to właśnie z tego jest zrobione tylko pasuje dobrac fakture plastiku do pozostałych plastików , i tu jest największy problem
dobra , dzięki za informacje :pub: :pub: ........... jak ktoś ma link do termometru który ma dwa zakresy temperatury i pasuje w te zaślepki to niech wrzuci :)



Awatar użytkownika
Pit.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt gru 19, 2006 23:34
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Pit. » śr kwie 04, 2007 21:49

anf pisze:Pit. poradziles sobie? :)
tak, dziś zamontowałem. Na razie przymocowałem w miejscu gdzie pokazywałem na zdjęciach, ale na zaślepkach. Muszę jeszcze pokombinować z jakimś podświetleniem i wtedy wywalę zaślepki i tam go schowam.

Odkręciłem podszybie od pasażera, zdjąłem gumową zaślepkę i tam dałem kabel a w środku poszedł przez otwór głośnika prawego pod szybą, potem upchałem go w szparach między tapicerką - także kabla nie widać. Czujnik zamontowałem na wewnętrznej stronie zderzaka, po prawej stronie, na plastiku poniżej dolnych świateł. Dla pewności aby nie odpadł przymocowałem go jeszcze plastikową opaską.

Dzięki wszystkim za pomoc.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 197 gości