Mam problem z Golfikiem. Gaśnie podczas jazdy ...Pomóżcie...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

robrud

Post autor: robrud » pt wrz 03, 2004 10:18

mój więcej ja 170 też nie poleci, ale nie martwie się, rzadko jeżdże z takimi prędkościami. Teraz ważne dla mnie jest to, żeby wogóle jeździł ... hehehe.... ;-) ...

pozdrawiam Robert ....



Awatar użytkownika
mazurekt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 25, 2004 10:41
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: mazurekt » pt wrz 03, 2004 10:56

pewnie. jaki masz przebieg? - ja 120, szwagier 200


pozdrowionka Tomek

robrud

Post autor: robrud » pt wrz 03, 2004 11:02

rok 1994 - 140 pare tys. .....



Awatar użytkownika
mazurekt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 25, 2004 10:41
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: mazurekt » pt wrz 03, 2004 11:28

to niedużo. A ja mam ze swoim problem, pisałem zresztą o tym na forum. Jak wrzucam wsteczny to nie zawsze, ale czasami wchodzi ze zgrzytem. Nie jest to wina pośpiechu, gdyż zawsze uważnie to robię z tego właśnie powodu


pozdrowionka Tomek

robrud

Post autor: robrud » pt wrz 03, 2004 12:24

u mnie czasem zgrzytnie, ale to chyba pośpiech. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. A czy coś się wyjaśniło, czego to jest przyczyna ??



Awatar użytkownika
mazurekt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 25, 2004 10:41
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: mazurekt » pt wrz 03, 2004 13:18

niestety nie. Jak znajdę to coś o tym napiszę


pozdrowionka Tomek

Awatar użytkownika
wladek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: sob lis 13, 2004 19:26
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: wladek » ndz sty 02, 2005 23:38

mazurekt pisze:to niedużo. A ja mam ze swoim problem, pisałem zresztą o tym na forum. Jak wrzucam wsteczny to nie zawsze, ale czasami wchodzi ze zgrzytem. Nie jest to wina pośpiechu, gdyż zawsze uważnie to robię z tego właśnie powodu
Witam,
tak sobie przeglądam satre posty i z tym zgrzytaniem wstecznego to jest tak, że w instrukcji piszą, że żeby nie zgrzytał to trzeba po wciśnięciu sprzęgła poczekać chwilkę (kilka sekund) bo coś co jest tam rozpędzone (w skrzyni) to musi zwolnić czy jakos tak i dopiero włączyć wsteczny.
Mi tez raz zgrzytał a raz nie i jak to przeczytałem to sprawdziłem i od dej pory mi nie zgrzyta: wciskam sprzęgło czekam 3 sekundy i dopiero włączam wsteczny - i nie ma prawa zgrzytnąć.



Awatar użytkownika
kyfy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: wt sty 25, 2005 15:47
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Post autor: kyfy » wt kwie 12, 2005 11:37

robrud pisze:Swiece, kable, deszcz, czy słońce, nie ma znaczenia. Tankuje dobre paliwo stacja Shell. Kiedyś spróbowałem dolać denaturatu i jak ręką odjął. Miesiąc spokoju. Następnie samochód oddałem do warsztatu na czyszczenie baku (miałem jakiś drobny piasek, żwirek) i znowu się zaczęło. Teraz denaturat czasem pomoże czasem nie....

Robert.
Mam ten sam problem. Ile tego denaturatu nalać?? Nie do Lupo oczywiście. Mam jeszcze Ibize z silnikiem ABU.
Ostatnio zmieniony wt kwie 12, 2005 12:57 przez kyfy, łącznie zmieniany 1 raz.


Golf GTI Mk4 1.8T powered by TD05 12T GSR turbo

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1875464#1875464

367/458

Awatar użytkownika
KaRBoW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: wt sty 04, 2005 15:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: KaRBoW » wt kwie 12, 2005 12:52

mazurekt pisze:mój też do ośmiu litrów benzyny, mam też założony od niedawna gaz, i gazu pali 10. Teraz wymieniłem przewody i świece i jeszcze niewiem, ale myślę że gazu spali o litr mniej
Dla mnie co tu pisza ci panowie to szczyt marzen 10l. Moj smok pali gazu w miescie 14l na 100 (lekka jazda) na trasie schodzi do 11. Juz mi sil brak.


Golf III 1.6 ABU (LPG)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 417 gości