szumy podczas jazdy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

śliz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 10, 2006 17:01
Lokalizacja: otwock

szumy podczas jazdy

Post autor: śliz » pn kwie 02, 2007 20:26

witam wszystkich mam problem zmieniłem sobie opony 1-roczne semperit 185/60 iniewiem co siędzieje im szybciej jade robi się większy szum iniewiem czy to szumia opony czy łożyska jak to sprawdzić ?


śliz

Awatar użytkownika
misiekemeryt160
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: pn sty 29, 2007 15:21
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: misiekemeryt160 » pn kwie 02, 2007 20:28

żeby spraedzidź łożysak podnosisz fure i ruszasz kołami góra dół lewa prawa. Luz świadczy o zużyciu łożysk lub elementów układu kierowniczego or zawieszenia. Możliwe że opony ci szumią


Zrozumiałem co to samochód gdy kupiłem HONDE....

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn kwie 02, 2007 20:32

śliz pisze:witam wszystkich mam problem zmieniłem sobie opony 1-roczne semperit 185/60 iniewiem co siędzieje im szybciej jade robi się większy szum iniewiem czy to szumia opony czy łożyska jak to sprawdzić ?
jeśli szum pojawil się dokladnie w chwili zmiany opon to chyba niema wątpliwości że wynika z ich specyfiki?


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
piotrek1313
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lip 30, 2005 09:40
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: piotrek1313 » pn kwie 02, 2007 20:34

A wczesniej bylo ok? Jak tak to na pewno opony :bigok: Jak nie to beda najprawdopodobniej lozyska
Aha, rozmiar opon ten sam miales wczesniej? Bo jak inne to zbieznosc sie klania.

Pozdrawiam :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 371 gości