Ssanie , spalanie / paliwo w oleju .??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

crash
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: śr gru 15, 2004 15:55
Kontakt:

Ssanie , spalanie / paliwo w oleju .??

Post autor: crash » pn kwie 11, 2005 15:08

Witam . Mam problem troszki (cholernie) wysokie mam spalanie głównie w zime chodzi o golfika II 1,6 benzyna Gaznik pierburd 2e . Wydaje mi sie ze ssanie sie zapózno wyłacza i dostaje zaduzo paliwa . Teraz na wiosne spalanie sie zmiejszyło (norma) ale na miescie bierze koło 10 L / 100 jezdze na krótkich odcinkach wiec obstawiam dalej ssanie . Uwazacie ze mam racje ?? Co moge z tym zrobic ? jak ustawic zeby ssanie sie wczesniej wyłaczało , czy macie jakas dokumentacje jak cosik takiego naprawic . moze membrana czy cos w podobie. Jesli macie jakies info to podeslijcie . Druga sprawa To paliwo dostaje sie do oleju Pompa paliwowa wymieniona na nowa i dalej to samo ...
Piszcze co z tym zrobic. .....



bystry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 13:40
Lokalizacja: monki
Kontakt:

Post autor: bystry » sob mar 04, 2006 13:34

10 litrow zeby ssanie ci sie nei wylanczalo to bys mial 20 na 100 a co powiesz coja mialem gadac 30 na 100 co fajnei co nie hehe wiec neimasz co sie czepaic t jest normalne spalanie tego silnika zoabcz w opisach ale mzoesz sprawdzicv gaznik przewody podcisnienia wymien zoabcz uszczleke tak na korektorze ''guma'' czy niema lewego powietrza i sienie czpeiaj bo spalanie w miescie 10 to nic dziwnego :] kolega ma wtrysk i tyle mu pali



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 307 gości