el. szyby od anglika beda pasowac do naszego??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
NoQs
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz mar 18, 2007 11:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: NoQs » pt mar 30, 2007 21:02

kurde teraz nie wiem :( jedni ze bedzie drudzy, ze nie :)

slyszalem ze podnosnik od 3d jest mocniejszy bo szyba jest wieksza- ciezsza, ale te od 5d tez dadza rade tyle ze wolniej bedzie podnosic. wydaje mi sie ze wtyki od wiazki by pasowaly tyle ze trzeba by dorobic dluzsze przewody do prawej wiazki, a lewa skrocic. I jeszcze to ze po stronie pasazera beda 2 przyciski a od strony kierowcy 1.

jachukb - szybko Ci otwieraja sie te podnosniki uniwersalne?? bo slyszalem, ze strasznie wolno podnosza szyby.

Musze byc pewny bo jutro mam rozbierac auto i moge wziac cala el. szyb 5d (anglik) tyle, ze jak mi nie przypasuje to nie mam po co brac ;]



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt mar 30, 2007 21:12

NoQs pisze:Musze byc pewny bo jutro mam rozbierac auto i moge wziac cala el. szyb 5d (anglik) tyle, ze jak mi nie przypasuje to nie mam po co brac ;]
zrób dobry uczynek i weź a potem napisz na forum co i jak. Prawdopodobne jest że po modyfikacjach pewnych da się to zrobić jak należy, bo w samych silnikach może niema różnic, tylko w kablach. A póki co kobieta Ci będzie obługiwać szybę, będzie dumna.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 321 gości