Którą antenę zamontować?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

michal_niedzw.
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: wt kwie 25, 2006 10:24
Lokalizacja: poznań

Którą antenę zamontować?

Post autor: michal_niedzw. » pt mar 30, 2007 10:15

muszę wymienić antenę i nie wiem czy lepiej tylko wymienić tą starą w błotniku czy założyć sobie na dachu. czy zakładał ktoś z was może na dachu bo wygląda to lepiej ale czy dużo lłopotów jest z tym?



Slawek 11
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pn mar 19, 2007 20:16
Lokalizacja: Wolbrom
Kontakt:

Post autor: Slawek 11 » pt mar 30, 2007 11:00

Na pewno wiecej problemow bedzie z ta na dachu gdyz trzeba bedzie kabel antenowy jakos do radia doprowadzic. Ja bym wymienil na ta w blotniku a zeby nie wysuwac jej i wsuwac za kazdym razem mozna zalozyc automatyczna, sama sie bedzie wysuwac gdy wlaczysz radio.
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Jerzas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 434
Rejestracja: wt gru 05, 2006 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jerzas » pt mar 30, 2007 12:20

michal_niedzw. pisze:czy zakładał ktoś z was może na dachu bo wygląda to lepiej ale czy dużo lłopotów jest z tym?
Ja zakładałem na dachu i do tego z tyłu tuż przed klapą bagażnika bo tam miałem otwór po poprzedniej antenie/właścicielu. Musiałem do tego zdjąć całą podsufitkę. Dużo roboty ale ekstra efekt.



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » pt mar 30, 2007 13:25

Ja zakladalem na dachy w MK2, kupilem taka ze wzmacniaczem zasilanym z oddzielnego przewodu, ktory podlaczylem pod zielony przewod w radiu na ktorym pojawia sie napiecie po wlaczeniu radia. Trzeba zrobic dziure w dachu, przeciagnac kabel, podlaczyc i wszystko. Podsufitke odchylilem, pare plastikow zdjalem i jakos poszlo :)
Przy wymianie anteny blownikowej tez jest troche roboty bo trzeba zdjac kolo i nadkole ;) Ale przy zakladaniu anteny dachowej wypadalo by zdjac ta z blotnika i zalozyc jakas zaslepke :bajer:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 239 gości