Uszkodzona ława przednia w mk2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Lido
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 15:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Uszkodzona ława przednia w mk2

Post autor: Lido » ndz kwie 10, 2005 13:02

Mam kolejne pytanie do dyskusji, calkiem niedawno mialem cholernie niskie zawieszenie - ok 3cm przeswitu od gleby - oczywiscie dlugo po naszych drogach nie pojezdzilem. Wygielem mocno lawe i zlamalem wahacz. Traz mam inne sprezyny i amorki - nie stracil na swoim uroku a jest wyzej zawieszony. Drugi raz nie powinno mi sie to zdarzyc. Ale problem w tym ze mam zalozona poprzednia lawe po wyprostowaniu na lancuchach. Niby punkty sie zgadzaja ale nie wiem czy to nie za duze ryzyko jezdzic na kombinowanej lawie. Pozdrooo dla wszystkich Vw Maniakow



Awatar użytkownika
Strefa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pt lis 12, 2004 17:06
Lokalizacja: D.Śląsk
Kontakt:

Post autor: Strefa » ndz kwie 10, 2005 13:20

a jak ta lawe wygieles tzn uderzyles w cos czy jak??? jak uderzyles to w co i jak bardzo byla wygieta??



Lido
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 15:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Lido » ndz kwie 10, 2005 13:38

Przod lawy zagial sie mocno do dolu. Wlasciwie przy jej prostowaniu nie moglem byc ale z tego co wiem to byla rozciagana na lancuchac i od spodu na srodku mlotem wyginana do pierwotnego stanu. Teraz ogolnie wyglada dobrze i 4 punkty naroznikowe sa miarowo tez dobre. No ale slyszalem ze taka zabawa z lawa to nie najlepsze wyjscie. Nie mam ochoty zbytnio znow sie z tym babrac - bo troche roboty jest ale jak bedzie taka koniecznosc to nic nie poradze



Awatar użytkownika
WRHZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 496
Rejestracja: czw gru 09, 2004 01:10
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

Post autor: WRHZ » ndz kwie 10, 2005 14:22

jak dobrze kojarze o co chodzi to chyab warto kupic uzywke bez przejsc za 100 zl pewnie kupisz sam posiadam jedna na zbuyciu :) jesli chodzi o to co mysle czyli przednei jak to mowia ssanki itp na ktorych jest mocnoweana przeklkladania kieronicza (maglownica)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 367 gości