Problem z odpaleniem na Pb

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
piotrsrokosz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: wt kwie 05, 2005 20:12
Lokalizacja: KIELCE
Kontakt:

Problem z odpaleniem na Pb

Post autor: piotrsrokosz » śr mar 28, 2007 18:55

Witam mam problem z odpaleniem na Pb. Po zwarciu przy radiu coś zaczoł kulawo odpalać, trzebabyło wciskać gaz do dechy i dopiero załapywał, a od dwóch dni nie pali na benzynie kręci rozrusznik i nic. Po przełączeni na lpg zapala po wciśnięci gazu. Może ktoś podpowie co to może być i ile to może kosztować.


WV Golf 1,8 - 1992, AAM 75KM, LPG,
ABS, wspomaganie

trzeci.p
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 14:28
Lokalizacja: Rawa Maz

Post autor: trzeci.p » czw mar 29, 2007 02:16

Mi nie chodził na benzynie. Tzn odpalał ale gasł prawie od razu. Gdy robiłem przygazówke to wkręcał sie na obroty, ale ich nie trzymał. Na gazie bylo wszystko ok. Pomógł restart kompa. Jak to zrobić?
1. odłącz kleme
2. odczekaj ok 1 min (czasami krócej)
3. przekręc kluczyk w pozycji zaponu
4. zalóż kleme (postaraj się to zrobić szybko)
5. wyłącz zapłon i odpal silnik na paliwie

Powinno wszystko śmigać. Robie restart zawsze kiedy rypie się elektryka i zawsze pomaga. Wcześniej gadałem z mechanikami, kazali wymieniać pompe paliwa, silniczki krokowe a to taka prosta sprawa była. Mam nadzieje że to właśnie powód twoich problemów. Jeśli nie to raczej zatarta pompa paliwa.
Pozdrawiam :)



Awatar użytkownika
piotrsrokosz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: wt kwie 05, 2005 20:12
Lokalizacja: KIELCE
Kontakt:

Post autor: piotrsrokosz » pt mar 30, 2007 18:08

trzeci.p pisze:Mi nie chodził na benzynie. Tzn odpalał ale gasł prawie od razu. Gdy robiłem przygazówke to wkręcał sie na obroty, ale ich nie trzymał. Na gazie bylo wszystko ok. Pomógł restart kompa. Jak to zrobić?
1. odłącz kleme
2. odczekaj ok 1 min (czasami krócej)
3. przekręc kluczyk w pozycji zaponu
4. zalóż kleme (postaraj się to zrobić szybko)
5. wyłącz zapłon i odpal silnik na paliwie

Powinno wszystko śmigać. Robie restart zawsze kiedy rypie się elektryka i zawsze pomaga. Wcześniej gadałem z mechanikami, kazali wymieniać pompe paliwa, silniczki krokowe a to taka prosta sprawa była. Mam nadzieje że to właśnie powód twoich problemów. Jeśli nie to raczej zatarta pompa paliwa.
Pozdrawiam :)
Nic to nie dało najprawdopodobniej pompa paliwa, po przełączeniu na Pb natychmiast silnik gaśnie i autko staje w miejscu- czyli paliwko nie dociera do silnika. Mam pytanie za ile można kupić używkę i czy warto? Mam pytanie czy filtr Pb przytkany też młógłby dawać takie oznaki i co ile się go wymienia?


WV Golf 1,8 - 1992, AAM 75KM, LPG,
ABS, wspomaganie

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 233 gości