Dziwne wibracje drgania slychac w mk II "uklad wydechow

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

charlesk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 13:04
Kontakt:

Dziwne wibracje drgania slychac w mk II "uklad wydechow

Post autor: charlesk » ndz kwie 10, 2005 10:24

Moj problem polega na tym ze jak dodaje gazu to slysze takie drganie jak by z tlumnika albo sam juz nie wiem ; powyzej 6 0 km/h ustaje ale jak po woli jade to mnie to wkurza takie drgania tak jak by cos stukalo w katalizatorze.albo na łaczeniu.
Mam w domu kanal ogladalem go od spodu wszystko cool nic sie nie rusza nic nie stuka wszystko solidnie zamontowane , a tu nagle odpalem autko i daje mu wpalnik i znowu slusze te drgania tak jak by oslona katalizatora albo cos w srodu. idzie to jakos rozebrac albo cos bo chyba jest to zespawane . czy mozna wyzuci katalizator albo ta czesc ktora robi te wibracje? A moze to co innego Prosze o sugestie albo pomoc .



skuri
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 01:11
Lokalizacja: Gdańsk-Uk

Post autor: skuri » ndz kwie 10, 2005 10:58

Mialem podobnie!!! Walczylem z tym pare miesiecy okazalo sie ze katalizator jest calkowicie pusty wiec spaliny powoduja rezonans i tak do 60km/h na niewielkich obrotach potem ustawalo.Procz tego urwane bylo mocowanie kata i walilo o blache oslanaijaca wydech.Wywalilem pustego kata wspawalem rure i....cisza.


Wielki projekt....rozpocznie sie latem !

charlesk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 13:04
Kontakt:

Post autor: charlesk » ndz kwie 10, 2005 12:59

Czyli nie ma problemu zeby wymontowac ten katalizator wsumie to on nic chyba nie daje chyba ze to co innego stuka



skuri
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 01:11
Lokalizacja: Gdańsk-Uk

Post autor: skuri » ndz kwie 10, 2005 15:03

Podaj silnik,auto,typ...


Wielki projekt....rozpocznie sie latem !

charlesk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz sty 09, 2005 13:04
Kontakt:

Post autor: charlesk » ndz kwie 10, 2005 17:12

Golf 1,3 pełen wtrysk 90r 5 d



Awatar użytkownika
collo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 301
Rejestracja: sob sty 01, 2005 18:06
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Post autor: collo » pn kwie 11, 2005 18:26

ja bym sie tak nie spieszyl z wywaleniem katalizatora w nim jest wkrecona sonda lambda mozesz miec jakies przeklamania i silnik bedzie wariowal. NZ jest uczulona na lambde



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 406 gości