Miejsce na radio (MK3)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Sebos
سثلاخخ
سثلاخخ
Posty: 253
Rejestracja: wt paź 26, 2004 21:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Miejsce na radio (MK3)

Post autor: Sebos » sob paź 30, 2004 22:13

Witam,
Mam pytanko w kwesti "jamy" montazowej radia w MK3, otoz moje radyjko nie ma wejscia tylko stercza z niego kable wraz z pojemnikiem na bezpieczniki i specjalna kostka do wyswietlacza (tak mi powidziano) jest tego calkiem sporo, a w "jamie" na koncu jest takie plastikowe "cosik", i przez to "cosik" nie mieszcza mi sie cale te kable :( Wiecie moze czy to "cosik" mozna wymontowac i za tym upchnac caly zwoj kabli ?
pozdr
Sebos



Awatar użytkownika
mufi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 23:50
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Post autor: mufi » ndz paź 31, 2004 02:50

Witam
Ja swoje cosik pociolem obcinaczkami bo tez mi sie kabelki nie miescily za radiem
Pozdr



Awatar użytkownika
premko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: czw paź 21, 2004 09:25
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: premko » wt lis 02, 2004 15:44

ja też miałem taki problem ale nic nie wycinałem wyjąłem pokrętła od nawiewu i całe sterowanie (nic nie odpinałem ) po odkręceniu 4 śrubek to lekko opada na dół i można wsadzić tam ręke i "ułożyć" sobie kabelki od radyjka :)



Awatar użytkownika
macil
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 120
Rejestracja: pt lis 11, 2005 14:35
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Miejsce na radio (MK3)

Post autor: macil » czw lis 24, 2005 18:35

a w "jamie" na koncu jest takie plastikowe "cosik", i przez to "cosik" nie mieszcza mi sie cale te kable :( Wiecie moze czy to "cosik" mozna wymontowac i za tym upchnac caly zwoj kabli ?

To "cosik" nie można wymontować bo jest to tunel doprowadzający nawiew na szyby. Możesz jedynie to wyciąć ale uważaj aby podczas operacji nie pękł tunel bo będzie cienko z nawiewem.



Awatar użytkownika
maverik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 18:56
Lokalizacja: Whitestock

Post autor: maverik » pt lis 25, 2005 21:35

To cosik w jamie to oczywiscie wtyczka ISO. Prawde mowiac nie polecam wycinania jej poniewaz kazde radio jest teraz montowane na takich wlasnie wtyczkach. Jesli ja utniesz to bedziesz musial ciac wtyczki od kolejnych swoich radii a przez to nie podlaczysz ich w innym normalnym samochodzie.
Jesli godzi o golfa to miejsca jest malo ale nie na tyle malo zeby wtyczki nie weszly, proponuje wsadzic reke za radiem i wepchnac wtyczke gleboko z lewej lub prawej strony, tam jest miejsce i spokojnie mocna je zmiescic. Problem moze byc jedenie z kablem antenowym ale ten po wcisnieciu ISO spokojnie sie miesci trzeba tylko wnikac zeby sie nie zaczepil o otwory we wnetrzu jamy.
Polecam tez wstawienie wtyczki ISO do radia ktore masz poniewaz pomoze ci to w wyjmowaniu radia, pozwoli wlaczyc je do innego samochodu, nigdy nie pomylisz kabelkow przy podlaczaniu i nie uszkodzisz radia ani bezpiecznikow a cena jest smieszna(okolo 5-7zl za wtyczke)
Dodam ze piszac wtyczka mam na mysli wtyczke i gniazdo bo w radiu jest jedna a w samochodzie druga



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 430 gości