[golf mk3] wymiana szkla reflektora

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ruseq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt lis 30, 2004 20:33
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

[golf mk3] wymiana szkla reflektora

Post autor: ruseq » sob kwie 09, 2005 22:45

Czy wymienial ktos szklo reflektora ??
jesli tak to w jaki sposob pozbyl sie rozbitego szkla :kac: bo ja dlubie dlubie ale masakra trzyma sie na tym silikonie i niemam pomyslu jak wydlubac to szklo :panna:
wiec prosze o rady jesli ktos juz przez to przeszedl :food:



Awatar użytkownika
MrSalieri
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 28, 2004 18:06
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: MrSalieri » sob kwie 09, 2005 23:54

Sciagasz calego grila - jest na zatrzaskach- i wtedy masz dostep do kloszy. Szklo trzyma sie na 4 blaszanych zaciskach i oczywiscie na silikonie. 2 blaszki trzymaja od gory i tak samo 2 od dolu. Po ich odpieciu i podwazeniu srubokretem szkla odchodzi ono od obudowy plastikowej lampy. Jesli masz potluczony klosz to musisz poodlepiac kawalki szkla od silikonu. Po prostu troche cierpliwosci :bajer:



Awatar użytkownika
ruseq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt lis 30, 2004 20:33
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: ruseq » sob kwie 09, 2005 23:57

MrSalieri pisze:Sciagasz calego grila - jest na zatrzaskach- i wtedy masz dostep do kloszy. Szklo trzyma sie na 4 blaszanych zaciskach i oczywiscie na silikonie. 2 blaszki trzymaja od gory i tak samo 2 od dolu. Po ich odpieciu i podwazeniu srubokretem szkla odchodzi ono od obudowy plastikowej lampy. Jesli masz potluczony klosz to musisz poodlepiac kawalki szkla od silikonu. Po prostu troche cierpliwosci :bajer:
no wlasnie nie jest tak prosto z tym silikonem trzyma skubany bardzo mocno :kac: a niechce obudowy rozwalic moze podgrzac czy co klosz mam potluczony i morduje sie z tym :panna:



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » ndz kwie 10, 2005 01:48

wymontuj lampe łatwiej pójdzie :wink:



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » ndz kwie 10, 2005 08:19

Ruseq ja juz mam zamontowane co mi przysłąłes...wieź przejedz nozykiem na około to troche opdetniesz ten silicon i podwadz sruboknetem ..u mnie odeszło tak....opór stawiało ale odeszło...poźniej oczysc ten silicon i nalóz drugi tylko mało bo ja nałozyłems troche za duzo i mi wyszedł skupany ale ze przezroczysty to tak go nie widac hehe...i ogólnie szkło niczym sie nie rózni smigam sobie i policja sie juz nie czepia ze mam pekniete


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

Awatar użytkownika
ruseq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt lis 30, 2004 20:33
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: ruseq » ndz kwie 10, 2005 13:30

no juz sie uporalem ale potrzeba bylo polewac goraca woda zeby silikon troche wymiekl :bigok: no i juz jest luksiu :helm:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 253 gości