Ceramizery

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sq8bwh
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 09:33
Lokalizacja: ............................................

Post autor: sq8bwh » pn lip 10, 2006 20:19

A tak trochę poza tematem co do firmy Xeramic to kupiłem coś takiego tej zimy i zamarzło to przy -20 st. w butelce. (galaretka się zrobiła).
Obrazek
także wielkie :prayer: :prayer: :prayer: dla tej firmy



Awatar użytkownika
koonrad
majster ulepszacz
majster ulepszacz
Posty: 1048
Rejestracja: czw cze 22, 2006 22:26
Lokalizacja: BełchatóVW
Kontakt:

Post autor: koonrad » pn lip 10, 2006 23:29

z ciekawości zmieniłem olej dzisiaj na Mobil 1 półsyntetyk, uklepałem dokładnie 312km nastepnie jak silnik trochę wystygł sprawdziłem ciśnienie. i... ma takie jakie miał na oleju razem z "zagęszczaczem" jak to niektórzy twierdzą.

aha i mała wzmianka Moto Doktora jest za 20zł 0,5 litra a ceramizera za ok 60zł 5ml!!
więc nie wydaje mi się aby taka mała ociupinka mogła uszczelnic silnik i w znacznym stopniu zagęścić olej
pozdrawiam


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=175064][img]http://img150.imageshack.us/img150/416/clipboard01do1.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » wt lip 11, 2006 14:50

sq8bwh pisze:A tak trochę poza tematem co do firmy Xeramic to kupiłem coś takiego tej zimy i zamarzło to przy -20 st. w butelce. (galaretka się zrobiła).
Bo to nie ma działac w ten sposób ze nie zamarza :)


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Awatar użytkownika
dziechu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: sob lut 25, 2006 21:58
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Golf III, Touran I 2.0 FSI
Silnik: 1Z

Post autor: dziechu » wt lip 11, 2006 15:12

sq8bwh pisze:(jestem krótkofalowcem) śmiem twierdzić że mam opanowaną.. łącznie z budową anten
No popatrz, a ja myslalem ze krotkofalowcy wymarli w dobie komorek:) No, jak bedziesz potrzebowal to wpadnij, mam komplet urzadzen do badania mocy promieniowania anten, kierunkowosci, analizatory widma itd... Moge tez sprzedac ci dowolna antene od malutkiej do wielkiej kilkumetrowej (z montazem), dookolne, kierunkowe, takze specjalne na zamowienie:) A ceramizer (dobry) dziala i nic madrego jeszcze nie napisales - zadnego logicznego, opartego na doswiadczeniu argumentu. Od poczatku gdybasz opierajac sie wylacznie na wyobrazni, chetnie podyskutuje z toba o antenach (ale nie na tym forum - bo nas wywala) zeby sprawdzic czy tez znasz sie jak na ceramizerach:))))



Awatar użytkownika
sq8bwh
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 09:33
Lokalizacja: ............................................

Post autor: sq8bwh » wt lip 11, 2006 19:53

dziechu pisze:No popatrz, a ja myslalem ze krotkofalowcy wymarli w dobie komorek:)
Przez komórkę to z Tobą mogę pogadać bo przecież nie na 40m :bajer: A jak byś był bystrzejszy to zauważył byś że posługuję się znakiem przyznamym po zdaniu egzaminu państwowego między innymi z techniki, przepisów i telegrafi, (a nie jak na CB dziechu, dziechu zgłoś się).
dziechu pisze:kierunkowosci,
A jak się ten przyrząd nazywa?? i jak wygląda??
dziechu pisze:Moge tez sprzedac ci dowolna antene od malutkiej do wielkiej kilkumetrowej (z montazem), dookolne, kierunkowe, takze specjalne na zamowienie:)

Nie mam lewych rąk i na swoje potrzeby jestem w stanie zrobić na każde pasmo, także dzięki..
dziechu pisze:A ceramizer (dobry) dziala i nic madrego jeszcze nie napisales - zadnego logicznego, opartego na doswiadczeniu argumentu.
A jakie są Twoje argumenty? płytki moczone w tym płynie? to i detergent tak działa?
dziechu pisze:chetnie podyskutuje z toba o antenach (ale nie na tym forum - bo nas wywala) zeby sprawdzic czy tez znasz sie jak na ceramizerach:))))
Na elektroda.pl jestem zarejstrowany jako Paweł sq8bwh i napisałem troszkę postów np. http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewto ... ht=tdd1742

[ Dodano: Wto Lip 11, 2006 7:55 pm ]
Corvax pisze:Bo to nie ma działac w ten sposób ze nie zamarza
To po co te -40?? I jak to ma działać aby ropy nie "ścinało"



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » wt lip 11, 2006 22:26

sq8bwh pisze:To po co te -40?? I jak to ma działać aby ropy nie "ścinało"
specyfik ten nie spowoduje tego ze ropa nie zamarza, jak również tego że nie bedzie sie wytrącac parafina (bo własnie o to tu chodzi) - nie ma po prostu takiej opcji :), natomiast powoduje on to że parafina nie wytrąca sie w postaci glutów, tylko drobnych skupisk, które sa w stanie przejśc przez filtr i tyle.


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Awatar użytkownika
dziechu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: sob lut 25, 2006 21:58
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Golf III, Touran I 2.0 FSI
Silnik: 1Z

Post autor: dziechu » wt lip 11, 2006 23:14

Rzeczywiscie, twoj nick to znak, nie zauwazylem bo w necie cala masa glupich i idiotycznych nickow. Do PZK nalezalem ponad 20 lat temu, w Piekarach Slaskich i tez wtedy bawilem sie telegrafia itp. Teraz mam kontakt z mnostwem ludzi przez internet, wiec za zwykla glupote uwazam rozmowy z Japonczykami za pomoca Morse'a, ale sa rozne hobby. Przyzad taki nazywa sie miernikem natezenia pola, dziwne ze nie wiesz. Wspolpracuje z firma ktora od wielu lat zajmuje sie projektowaniem i produkcja anten, wspolpraca dosc bliska a wlascicel to bliski znajomy (tez zaczynal od krotkofalarstwa).
Nie chce mi sie juz z toba dyskutowac, bo dlaczego piszesz:

"a nie jak na CB dziechu, dziechu zgłoś się"

skoro przeciez nie wiesz czy wogole sie tym zajmowalem i ile. Wiesz dlaczego? Bo twoj poziom dyskusji to gowniarskie docinki, prymitywne wymadrzanie sie (jezeli wiesz czym rozni sie czlowiek madry od przemadrzalego). Uwazam ze taki jest poziom twoich wypocin, a nie mam zamiaru dluzej sie klocic z debowym kolkiem.

[ Dodano: 11 Lip 2006 23:21 ]
P.S. Dokladnie jest to obrotowy uchwyt do ktorego montowana jest badana antena. Antena wysyla nosna do ktorej jest dostrojona. W pewnym odstepie (ok. 3m) ustawiony jest miernik natezenia pola elektromagnetycznego z komputerem, antena obraca sie powoli o 360' a komputer wykresla charakterystyke. Nie wiem czy cale urzadzenie ma jakas specyficzna nazwe, a ty wiesz?



Awatar użytkownika
sq8bwh
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 09:33
Lokalizacja: ............................................

Post autor: sq8bwh » śr lip 12, 2006 07:56

Słychaj dla Ciebie rozmowa telegrafią jest głupota, dla innych taką głupotą może być żużel czy boks a dla mnie głupotą jest lanie ceramizera do silnika i wszystko. Temat trzeba zakończyć bo do niczego dobrego dalej nie doprowadzi rozmowa kołka dębowego z .................... (sam sobie tutaj wstaw co chcesz bo moja kultra nie pozwala mi przy dyskusji Cie obrazić). Takze proszę Admina o zawieszenie kłudki a wszystkich których uraziłem przepraszam.

[ Dodano: Sro Lip 12, 2006 8:03 am ]
Corvax pisze:specyfik ten nie spowoduje tego ze ropa nie zamarza, jak również tego że nie bedzie sie wytrącac parafina (bo własnie o to tu chodzi) - nie ma po prostu takiej opcji , natomiast powoduje on to że parafina nie wytrąca sie w postaci glutów, tylko drobnych skupisk, które sa w stanie przejśc przez filtr i tyle.
Ale dalej zapycha filtr przy -25 tylko dolanie do ON benzyny mi ratowało sytuację także ja osobiście akurat tego specyfiku nie polecam nie wiem jak z innymi tego typu.



Kand
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 360
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 12:18
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: Kand » sob lip 15, 2006 23:34

A więc tak jak już mówiłem zalałem ceramizer do silnika Zrobiłem ponad 500km (popracował 15 min i starałem się delikatnie jeździć :crazy: ) jakie efekty? Zauważyłem że silnik pracuje ciszej i równiej ( czyli uzyskałem to na czym mi najbardziej zależało) co do mocy to nie brakowało jej przed więć różnicy nie ma Pełny efekt jeszcze za 1000km



pablo11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob lip 15, 2006 13:25
Lokalizacja: Wawa

Post autor: pablo11 » ndz lip 16, 2006 11:07

apropo ceramizerów "magicznych srodków" nowy film znaleziony http://media.putfile.com/ceramizer



PawelP

Post autor: PawelP » ndz lip 16, 2006 21:01

Kand pisze:Zauważyłem że silnik pracuje ciszej i równiej
Mój silnik też czasem pracuje ciszej i równej a czasem nie - ale to może być wina pogody - tak przypuszczam.



laparia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr kwie 12, 2006 18:56
Lokalizacja: Brzeziny

Post autor: laparia » ndz lip 16, 2006 21:43

dziechu a jakiej firmy ceramizer polecasz

pozdro

[ Dodano: 17 Lip 2006 20:24 ]
podnoszę

pozdro



Awatar użytkownika
buxi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: ndz sie 06, 2006 16:49
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: buxi » pn mar 26, 2007 21:22

Ja dzisiaj kupiłem ceramizer do mojego 1,9 TDI pożyjemy zobaczymy....
Ostatnio zmieniony czw mar 27, 2008 19:32 przez buxi, łącznie zmieniany 1 raz.


---------- Passat -----------

Awatar użytkownika
anthrax00001
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pn lip 31, 2006 14:48
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Kontakt:

Post autor: anthrax00001 » pn mar 26, 2007 23:28

ktoś jeszcze lał ceramizer? Prosze o opinie


LPG: [img]http://images.spritmonitor.de/174008.png[/img]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 425 gości