po wymianie szklanek.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kajtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: czw cze 15, 2006 11:20
Lokalizacja: opole

po wymianie szklanek.

Post autor: kajtek » sob mar 24, 2007 23:58

itam wszystkich urzytkownikow mam taki maly problem z moim mk2 silnik 1.8gt,dzisiaj wymienilem wszystkie 8 chydro popychaczy autko pali i nic juz nie klepie w silniku,ale podczs jazdy gdy dam wiencej gazu to wlancza mi sie dziwny bzyczek pod zegarami i zaczyna mrugac kontrolka oleju,jak zgasze silnik i zapalam znowu to juz tego nie ma,wlancza sie tylko wtedy gdy daje wiencej gazu oco chodzi pomocy.zadaje jeszcze raz to samo pytanie bo zbytnio nic sie nie dowiedzialem na temat mojej usterki.



Awatar użytkownika
vwarek
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7388
Rejestracja: ndz lip 16, 2006 16:03
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Auto: Bora
Silnik: AQN

Post autor: vwarek » ndz mar 25, 2007 00:02



The quieter you become, the more you are able to hear...

Obrazek

kornikkiller
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 25, 2006 16:20
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

ten sam problem

Post autor: kornikkiller » ndz mar 25, 2007 00:55

słuchaj. mialem ten sam problem. przyczyna byla dosc banalna a przejezdzilem pare warsztatow i nie uzyskalem pomocy, a mianowicie miedzy czujnikiem cisnienia oleju na silniku a deska rozdzielcza w ktorej znajduje sie owy bzyczek i kontrolka znajduje sie po drodze plastkowa kostka w ktorej jest wsowka. 100% pewny nie jestem ale u mnie byla wygnita i wystarczylo ja wymienic. elektryk sugerowal tablice albo czujnik. kupilem nowy i nic potem podmienilem na chwilke tablice i nic. sprawdz kabelek idacy od czujnika cisnienia oleju. bedzie to ten lewy. sprawdz caly kabel. pozdrawiam.


stop wariatom drogowym !!

Hecio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 09:44
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Hecio » ndz mar 25, 2007 09:51

Witam, trochę przeglądam to forum, od niedawna jestem użytkownikiem golfa, wczoraj też coś takiego miałem, bzyczenie i miganie kontrolki oleju... A zaczeło się od tego, że jakiś cudotwórca mechanik mądra głowa przeciął kabel od czujnika oleju i podłączył go do masy silnika... Debil!!! Wczoraj kabelki złączyłem z czujnikiem... no i bzyczy... Dziś śmigam na szrot zobaczyć czy gdzieś dostanę taki kabelek nieprzecięty... Niestety muszę trochę dopracować czarnego karakana po poprzednim właścicielu... Pozdrawiam z 3City....



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: po wymianie szklanek.

Post autor: miś fazi » ndz mar 25, 2007 10:07

kajtek pisze:itam wszystkich urzytkownikow mam taki maly problem z moim mk2 silnik 1.8gt,dzisiaj wymienilem wszystkie 8 chydro popychaczy autko pali i nic juz nie klepie w silniku,ale podczs jazdy gdy dam wiencej gazu to wlancza mi sie dziwny bzyczek pod zegarami i zaczyna mrugac kontrolka oleju,jak zgasze silnik i zapalam znowu to juz tego nie ma,wlancza sie tylko wtedy gdy daje wiencej gazu oco chodzi pomocy.zadaje jeszcze raz to samo pytanie bo zbytnio nic sie nie dowiedzialem na temat mojej usterki.
a nie pomyliłeś sobie górnych panewek wałka rozrządu , czyli czy nie pozamieniałeś miejscami



Bąku
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 794
Rejestracja: pn lut 19, 2007 17:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bąku » ndz mar 25, 2007 10:46

itam wszystkich urzytkownikow mam taki maly problem z moim mk2 silnik 1.8gt,dzisiaj wymienilem wszystkie 8 chydro popychaczy autko pali i nic juz nie klepie w silniku,ale podczs jazdy gdy dam wiencej gazu to wlancza mi sie dziwny bzyczek pod zegarami i zaczyna mrugac kontrolka oleju,jak zgasze silnik i zapalam znowu to juz tego nie ma,wlancza sie tylko wtedy gdy daje wiencej gazu oco chodzi pomocy.zadaje jeszcze raz to samo pytanie bo zbytnio nic sie nie dowiedzialem na temat mojej usterki.
trudna robota z tą wymianą bo mnie tż to czeka, odkręcałeś koło zębte wałka rozrządu żeby go wyjąć czy wałek wyjdzie bez odkręcania tego koła?



kajtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: czw cze 15, 2006 11:20
Lokalizacja: opole

Post autor: kajtek » ndz mar 25, 2007 13:08

wychodzi caly walek z kolem zembatym



kawowy19
Forum Master
Forum Master
Posty: 1147
Rejestracja: pt sty 20, 2006 20:13
Lokalizacja: Złotów
Kontakt:

Post autor: kawowy19 » ndz mar 25, 2007 13:51

cały wałek z kołem wychodzi tak jak pisze kajtek,
A roboty wcale nie jest tak duzo. Jak juz ściągniesz wałek to tylko wymieniasz popychacze i gitarka. Pamietaj tylko aby mostki na wałku założyc tak jak były założone
pozdrawiam!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 455 gości